Ceza ve Vergi borcu taksitlendirilmesi mümkün mü?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı quadqore

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: alper yücel
  • Marka: hyundai
  • Model: accent admire
  • Model Yılı: 2005
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
BU KONUYU NEREYE AÇACAĞIMI BİLEMEDİM O YÜZDEN BURAYA YAZMAK ZORUNDA KALDIM BENİM ARACIMIN MUAYENE  ZAMANI GELDİ FAKAT BİR KAÇ VERGİ VE RADAR CEZASI CIKTI BUNLARI TAKSİTLENDİRİP MUAYENE YE GİDEBİLİRMİYİM YOKSA BORCUNUN TAMAMININ BİTMESİMİ GEREKİYOR BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN COK TESEKKÜR EDERİM

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
vergi dairesine gidip sorman lazım. Bildiğim kadarıyla trafik cezasına taksitlendirme yapılıyor ama vergi zaten 2 taksit.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
BU KONUYU NEREYE AÇACAĞIMI BİLEMEDİM O YÜZDEN BURAYA YAZMAK ZORUNDA KALDIM BENİM ARACIMIN MUAYENE  ZAMANI GELDİ FAKAT BİR KAÇ VERGİ VE RADAR CEZASI CIKTI BUNLARI TAKSİTLENDİRİP MUAYENE YE GİDEBİLİRMİYİM YOKSA BORCUNUN TAMAMININ BİTMESİMİ GEREKİYOR BU KONUDA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN COK TESEKKÜR EDERİM

Çevrimdışı quadqore

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: alper yücel
  • Marka: hyundai
  • Model: accent admire
  • Model Yılı: 2005

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
ceza yı taksit yaptırıp muayeneye gidebilirmiyim peki

Onu muayene istasyonuna telefonla sor bence. Çünkü vergi borcunu ödemeni isteyeceklerdir.

Çevrimdışı efedesign

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +49/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
  • Marka: Peugeot
  • Model: 301 Active 1.6 Hdi
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin

1 - 2 yıl geçmiş vergi ve ceza borçlarını plakanızın bağlı olduğu vergi dairesine gidip vergi dairesinden taksitlendirme yapmak istediğinizi belirterek taksitlendirebilirsiniz. Ancak bu vergi dairesi müdürünün insiyatifindedir, belli bir miktar peşinat yatırmanız istenebilir ayrıca.

Taksitlendirmeden sonra bildiğim kadarı ile borç görünmez ki görünse bile vergi dairesinden vize yaptıracağınıza dair bir yazı alabilirsiniz.
Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33