Araba sahibi olmanın dezavantajları nelerdir?

fas34 · 22 · 14616

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Ben arabayı kilitlemeyim var ya... Arabayı alıp giderler...

hahahahhah :D aman Berat burası Türkiye :D Katar'a benzemez :D

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Burda bir kere ne oldu yan komsumun basina gelen bi olay.. anlatimde az gulun. :D katarli bir arkadasim bana geldi arabasi gri renk. Evi epey uzak. Bana yakin olan bir yerde kaportaci var onu aramis evden cikmadan gelip katarli arkadaismin arabasini alicaklar. Iste ruhsati yenilicek kapirtayi duzelttirck boya fln yaptrcak. Iki uc kere aradi adami 5 dk ya geliom  5 dk ya gelipm  diye diye 5 saat gecti. Neyse arkadas en son aradi tmm gelme kalsin dedi.
Ertesi gun baktim komsu bahcede agliyo. Noldu dedim. Arabamiz calindi dedi. Nasil yani dedim. Anahtar arabanin ustundeydi kaliyida kitlemiyomus hic kocasi. Ee araba yok ortada polise fln gitmisler.
Neyse ben bi gun sonra benim katarli arkadass gttm olayi anlatiyorum. Boyle boyle konsunun araba calindi. Ne renk dedi beyaz dedim nokdu fln derken. Bu kapirtaci bunu aramis araci boyadik fln filan trafik kagitlari varmi fln sormus. Buda yanls fln sanms gecistrms. Anlamamis mevzuyu. Megerse kaportaci gelmis anahtar flnda ustunde sen al arabayi onun araba diye. Gotur bi guzel kaportayi boya duzelt. Hahaha sonra dedim hemen ara adami. Aradi dio benim arabam beyaz degil sen nasil kafana gore aldin gittn falan. Ama komsu iki gun araba ario yazik durumlarida kotu arabada kulusstur zaten.. olayin icine polisde girdi. Kazada varms sanrm. Kaportaci tutanaksiz arabayi tamir etti direk kapatirlsr dukkanini. Sonra komsuya adamin numarasini verdik. Aralarinda anlastilar.parada vermedi adama. Istemis kaportaci ama komsum yok elimde olsa verirdim demis. Aahaha ne gulmustum amaa :))))) yaa boyle iste :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
hahahhahhhahahhahhahahhahhhah ahhahhahahhahhhahahhahhahahha hhhahahhahhahahhahhhahahhahha hahhahhhahahhahhahahhahhhahah hahhahahhahhhahahhahhahahhahh hahahhahhahahhahhhahahhah

gülermisin ağlarmısın :D aslında iyi olmuş :D :D kaportacı bir daha randevusunu aksatmaz :D :D ne yiyor bu adamlar orda yaa :D

Burda bir kere ne oldu yan komsumun basina gelen bi olay.. anlatimde az gulun. :D katarli bir arkadasim bana geldi arabasi gri renk. Evi epey uzak. Bana yakin olan bir yerde kaportaci var onu aramis evden cikmadan gelip katarli arkadaismin arabasini alicaklar. Iste ruhsati yenilicek kapirtayi duzelttirck boya fln yaptrcak. Iki uc kere aradi adami 5 dk ya geliom  5 dk ya gelipm  diye diye 5 saat gecti. Neyse arkadas en son aradi tmm gelme kalsin dedi.
Ertesi gun baktim komsu bahcede agliyo. Noldu dedim. Arabamiz calindi dedi. Nasil yani dedim. Anahtar arabanin ustundeydi kaliyida kitlemiyomus hic kocasi. Ee araba yok ortada polise fln gitmisler.
Neyse ben bi gun sonra benim katarli arkadass gttm olayi anlatiyorum. Boyle boyle konsunun araba calindi. Ne renk dedi beyaz dedim nokdu fln derken. Bu kapirtaci bunu aramis araci boyadik fln filan trafik kagitlari varmi fln sormus. Buda yanls fln sanms gecistrms. Anlamamis mevzuyu. Megerse kaportaci gelmis anahtar flnda ustunde sen al arabayi onun araba diye. Gotur bi guzel kaportayi boya duzelt. Hahaha sonra dedim hemen ara adami. Aradi dio benim arabam beyaz degil sen nasil kafana gore aldin gittn falan. Ama komsu iki gun araba ario yazik durumlarida kotu arabada kulusstur zaten.. olayin icine polisde girdi. Kazada varms sanrm. Kaportaci tutanaksiz arabayi tamir etti direk kapatirlsr dukkanini. Sonra komsuya adamin numarasini verdik. Aralarinda anlastilar.parada vermedi adama. Istemis kaportaci ama komsum yok elimde olsa verirdim demis. Aahaha ne gulmustum amaa :))))) yaa boyle iste :D

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
Jeje komsuya diom bosuna agladin kz bak arabamz gicir gixirm ona dedim ama bak helal para geri gelcrk araban var bundada bi hayir. Araba gelince valla yine hakli ciktin dedi :d smdi ne zaman loyu  isey yasasam o sozun aklima.gelio kendimi teskin ediom dio :)

Çevrimdışı fas34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ferhat Çalışkan
  • Marka: Daewoo
  • Model: Nexia 1.5 GLX 16v
  • Model Yılı: 1997
Araban yoksa bi dert varsa bin dert gibi turkiyede. :/
aynen öyle varlığı da yokluğu da dert. hele İstanbul'da araban olmazsa toplu taşımaya bin binebilirsen. varsa da trafik ve diğer riskler.

Çevrimdışı fas34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ferhat Çalışkan
  • Marka: Daewoo
  • Model: Nexia 1.5 GLX 16v
  • Model Yılı: 1997
Kapalı garaja bıraktığım zaman bile huzursuz oluyordum. Apartmanda oturan apaçi tipli çocuklar zarar veriyordu. Yahu garajda bisiklete binilir mi arkadaş? Sağ aynayı belkide 20 kere çizmişlerdi  :kızgınım:
oturduğum sitenin otopark için ayrılmış alanı yok. sitenin içinde hem çocuklar oynuyor hem de arabalar park ediyor. o yüzden meteorolojiyi yakından takip ediyorum. aşırı yağış veya soğuk uyarısı olmadığı sürece işyerinde bırakıyorum arabamı. ilk başlarda sitede bırakırdım (ilk arabamı) akşamına geldiğimde tavanı düzeltirdim. çocuklar oraya kadar çıkmış olurdu.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Benim en sevmediğim dezavantajı park sorunu... apartmanda 20 daire var 20 sininde arabası var otopark 10 kişilik... anlayacağınız otopark savaşı yaşanıyor binada..  :kavga:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33