Kaldırım park işgali cezası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Kaldırım park işgali cezası : 83 TL

Kaldırım üzerine park etmiş olan araçları tek tek fotoğraflayarak cezai işlem uygulayan zabıta ekipleri, aracın camına da makbuz bırakıyor. Bırakılan makbuzda; “Kaldırım üzerine park ettiğiniz ….. plakalı aracınıza 5386 sayılı kabahatler Kanunu’nun 38. Maddesi gereğince 83 lira cezai işlem uygulanmıştır” yazıyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Alçak kaldırım diye geçiyor. Millette bunu fırsat bilip, kaldırıma araç parkediyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Kaldırım park işgali cezası : 83 TL

Kaldırım üzerine park etmiş olan araçları tek tek fotoğraflayarak cezai işlem uygulayan zabıta ekipleri, aracın camına da makbuz bırakıyor. Bırakılan makbuzda; “Kaldırım üzerine park ettiğiniz ….. plakalı aracınıza 5386 sayılı kabahatler Kanunu’nun 38. Maddesi gereğince 83 lira cezai işlem uygulanmıştır” yazıyor.

Öyle kaldırım mı olur  ?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Fotoğraf çeken polis memuru görmüştüm. Sadece fotoğraf çekip gidiyordu.

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
Bence en guzelini yapiyorlar cekmeyin arkadas kaldirima arac adam bi dukkana giriyor iki adim yurumemek icin kaldirima cekiyor araci sonra bebek arabasi ile yuruyenler kaldirimdan gecemedigi icin o sorumsuz surucu yuzunden bebek arabaysiyla caddeye inmek zorunda kaliyor ve yandan gecen araclar her zaman risk.teskil ediyor tabi ne o arac sahibi fazla yurumesin diye insanlar coluk cocuguyla rahatca guvenli sekilde yuruyemiyor benm acil bi isim olsa bile giderim arka sokaklarda duzgun bi yere cekerim gerekirse yururum hic sikinti degil tabi bunu soylerken hastane vs sebeplerden bahsetmiyorum tabiki keyfiyen birakanlardan bahsediyorum herkesin bence boyle dusunmesi lazm bende cekiyorum kaldirima arac cekenlerin resimlerini ama nereye sikayet edeceksin ne olacak iste anca boyle polise falan denk geleceksin oda gorecek ki ceza yazsin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
+1 haklısın. Ayrıca online şikayet mevzusu android cihazlarda aplikasyonla yapılabiliyor ama, oradada çok fazla bilgi isteniyor. Memlekette kimin ne olduğu belli değil ki, belli olsada kurallar bir takım zümreyi etkilemiyor. Geçen hafta şehir merkezinde lüks bir araç kaldırıma çıkmış. İnsanlar sağından solundan geçiyor. Poliste orada ve ne hikmetse ne polis nede insanlar tepki göstermiyor. Şikayet etsen soluğu Hakkari'de alırsın... O derece yani... Memuriyetin yanar.

Bence en guzelini yapiyorlar cekmeyin arkadas kaldirima arac adam bi dukkana giriyor iki adim yurumemek icin kaldirima cekiyor araci sonra bebek arabasi ile yuruyenler kaldirimdan gecemedigi icin o sorumsuz surucu yuzunden bebek arabaysiyla caddeye inmek zorunda kaliyor ve yandan gecen araclar her zaman risk.teskil ediyor tabi ne o arac sahibi fazla yurumesin diye insanlar coluk cocuguyla rahatca guvenli sekilde yuruyemiyor benm acil bi isim olsa bile giderim arka sokaklarda duzgun bi yere cekerim gerekirse yururum hic sikinti degil tabi bunu soylerken hastane vs sebeplerden bahsetmiyorum tabiki keyfiyen birakanlardan bahsediyorum herkesin bence boyle dusunmesi lazm bende cekiyorum kaldirima arac cekenlerin resimlerini ama nereye sikayet edeceksin ne olacak iste anca boyle polise falan denk geleceksin oda gorecek ki ceza yazsin

Çevrimdışı MaCReM

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +66/-0
+1 haklısın. Ayrıca online şikayet mevzusu android cihazlarda aplikasyonla yapılabiliyor ama, oradada çok fazla bilgi isteniyor. Memlekette kimin ne olduğu belli değil ki, belli olsada kurallar bir takım zümreyi etkilemiyor. Geçen hafta şehir merkezinde lüks bir araç kaldırıma çıkmış. İnsanlar sağından solundan geçiyor. Poliste orada ve ne hikmetse ne polis nede insanlar tepki göstermiyor. Şikayet etsen soluğu Hakkari'de alırsın... O derece yani... Memuriyetin yanar.

Aslinda bazen demiyor degilim yani su trafik kurallari yurt disindakiler gibi olsa diye araci park ettiginde direksiyonu kirmadigi icin ceza yiyen tanidiklarim var ya

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:) Yahu TÜV muayene istasyonları ilk kurulduğunda yaşananları düşünsene? :D :D gülüyoruz ağlanacak halimize. kaldıki direksiyon istikametinden ceza kesmek :D :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33