Sakarya nasıldır? Adapazarı ziyareti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Adapazarı'na (Sakarya) iş icabı gittim. Daha önce kıyısından kenarından geçip gittiğimiz bir şehir. Düzlükte kurulmuş şirin bir şehir. Fazla kalabalık değil. Trafiği oldukça rahat. Kavşaklarda trafik lambası yerine tümsekler var. Ne kadar caydırıcı orası tartışılır.

^^^^^^^^^^^^^^^^^

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Köfteci Ethem Usta'da köftemizi yedik Berat kardeşimle. Daha sonra kısa bir şehir turu attık. Daha sonra döndüm. Yaklaşık 4 saat kadar kaldım. Gördüğüm kadarıyla şehir küçük ama oldukça zengin bir ilimiz. Lüks araçlar göze çarpıyor. Jipler, 4 çeker araçlar, yani Fiesta ile aralarında cüce kaldım diyebilirim. Ceviz ağaçlarına yatırım yapan insanları gördüm ve gurur duydum. Ama sayıları oldukça az. Kentleşme bu şehrimizi de önümüzdeki yıllarda betonlaştıracağa benziyor.

İklimi yumuşak. Kış mevsiminde olmamıza rağmen bahar havası vardı. İnsanları ise biraz gergin :) Özellikle trafikte nezaket rafa kaldırılmış. Ne diyelim hayırlısı. Marketleri, çarşısı, bilindik markaların elektronik mağazaları, yeme içme gibi konularda büyük şehirleri aratmayacak nitelikte. Kısacası ben beğendim. Özellikle kalabalık olmayışı çok iyi.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Köfteci ethem kısmı beni iştahlandırmaya yetti.. efsane köfte.. dediğin gibi şehir içinde lamba yok. kafayı önce sokan geçer kavşakta.. ben dev cüsseli picassoyla hep öncelik kazandım. berat şahit.. korkudan kavşağa giremiyodu millet :D

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33