Aydın Gezisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Kardeşim hoş geldin sefalar getirdin... Ben 33 senelik hayatımda Ege-Akdeniz tarafına 1 sefer gittim.. O da Alanya'ya... o günden sonrada gitmedim... dediğin gibi adamlar soyguncu... Turistleri ütmeye alışmışlar, yerli halk gelince de iştahları kabarıyor... ne koparabilirse...  :iblis:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
İçlerinde iyileride vardır eminim ama bize denk gelmedi demekki :) Sağlık olsun Emrah'ım. Eee kardeşim nasıl gidiyor? Görüşmeyeli durumlar nasıl :) Özledim sizi :) Forum burnumda tüttü :D :D :D Dün akşam Adem kardeşimle beraberdik :) Biraz anlattı, bana doğru kabaran adisyonu falan ve baya güldük :) :) :) :) Emrah'ım varlığınız yeter kardeşim :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Kardeşim hoş geldin sefalar getirdin... Ben 33 senelik hayatımda Ege-Akdeniz tarafına 1 sefer gittim.. O da Alanya'ya... o günden sonrada gitmedim... dediğin gibi adamlar soyguncu... Turistleri ütmeye alışmışlar, yerli halk gelince de iştahları kabarıyor... ne koparabilirse...  :iblis:

Çevrimdışı deniz

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: deniz yıldırım
  • Marka: Ford
  • Model: Fiesta
  • Model Yılı: 2007
ben sizin yerinizde olsaydım çanakkaleye giderdim sayın yöneticim :) Temmuz ayında iğdelik barış kordonu bir harika. üstelik istemediğiniz kadar kalacak yer bulurdunuz. bende 1 kere gittim didime ama bir daha gitmem galiba. çevresi çok kirli berbat bir yer. özellikle plajları çok tehlikeli, ayağınızı her an cam kesebilir. iğdelik barış kordonunu bir araştırın derim ;)

Çevrimdışı i.akın

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: İrem
  • Marka: Fiat
  • Model: Palio
  • Model Yılı: 2004
neyse canım sizin içinde değişiklik olmuştur. bazen bende kafama eserse rasgele yola çıkıyorum. bazen arabamdan inmiyorum bile 200 km sonra geri dönüyorum o bile yetiyor bana. camları açıyorum bir sigara yakıyor varya onun keyfi bile yetiyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
:) Bugün benzer şeyleri söyleyen 3. kişisiniz deniz hanım  :-4

ben sizin yerinizde olsaydım çanakkaleye giderdim sayın yöneticim :) Temmuz ayında iğdelik barış kordonu bir harika. üstelik istemediğiniz kadar kalacak yer bulurdunuz. bende 1 kere gittim didime ama bir daha gitmem galiba. çevresi çok kirli berbat bir yer. özellikle plajları çok tehlikeli, ayağınızı her an cam kesebilir. iğdelik barış kordonunu bir araştırın derim ;)

Haklısınız, bende zaten 2 günlük hava değişimi olur diye gittim. Herşeye rağmen Türkiye'mizin her yeri ayrı bir güzel!

neyse canım sizin içinde değişiklik olmuştur. bazen bende kafama eserse rasgele yola çıkıyorum. bazen arabamdan inmiyorum bile 200 km sonra geri dönüyorum o bile yetiyor bana. camları açıyorum bir sigara yakıyor varya onun keyfi bile yetiyor.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
İçlerinde iyileride vardır eminim ama bize denk gelmedi demekki :) Sağlık olsun Emrah'ım. Eee kardeşim nasıl gidiyor? Görüşmeyeli durumlar nasıl :) Özledim sizi :) Forum burnumda tüttü :D :D :D Dün akşam Adem kardeşimle beraberdik :) Biraz anlattı, bana doğru kabaran adisyonu falan ve baya güldük :) :) :) :) Emrah'ım varlığınız yeter kardeşim :)

hhahahahaaaaa.... biraderim sensiz forumun tadı tuzu yoktu. Adem herşeyi anlatmış zaten. Bu arada Sana yeni bir lakap buldum.. "Adisyon Uğur" ... hahahahhahaaaa :siritan: :siritan: :siritan:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Magnum'a daha alışamadım ne oldu hemen  :dalgaci: :dalgaci: :dalgaci: :dalgaci: :dalgaci:

hhahahahaaaaa.... biraderim sensiz forumun tadı tuzu yoktu. Adem herşeyi anlatmış zaten. Bu arada Sana yeni bir lakap buldum.. "Adisyon Uğur" ... hahahahhahaaaa :siritan: :siritan: :siritan:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33