a3 2010 1.6 arka silecek problemi...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kriko

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: kadir savuncu
  • Marka: audi
  • Model: a3 sportback
  • Model Yılı: 2010
  • Yakıt Tipi: Benzin
Arkadaşlar hepinize hayırlı ramazanlar.Benim problemim şu ki geçenlerde arka sileceği kırdılar.Yeni bir silecek kolu lazım.Serviste yaptırmayı düşünmüyorum çünkü çok yüksek bir ücret isteyeceklerini düşünüyorum.Eskiden kışın arka sileceğim ara ara takılıyordu çalışırken.Silecek motorunda bir problem var mıdır?Acaba ben silecek kolunu nasıl değiştiririm?Nerden bulabilirim güvendiğiniz bir yer var mı? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...Bu arada İstanbul'da ikamet ediyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Silecek mekanizmasında (motoru, kolu vs) sorun varsa oto elektrikçisinden yardım almanı tavsiye ederim. Tamir ettirmek daha hesaplı olur bence. Ama tamir edilmiyorsa orijinal ürün pahalı olur. Yan sanayi tabir edilen parçayla veya çıkmasıyla değiştirt. Yalnız yeni parçayla, çıkma parçanın fiyatlarını öğren öyle karar ver. Çünkü bazen çıkma parça, sıfırının fiyatına yakın oluyor. O zaman sıfır alır taktırırsın. Silecek kolu mesele değilde, iç mekanizma para tutar. Sana kolay gelsin.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaşlar hepinize hayırlı ramazanlar.Benim problemim şu ki geçenlerde arka sileceği kırdılar.Yeni bir silecek kolu lazım.Serviste yaptırmayı düşünmüyorum çünkü çok yüksek bir ücret isteyeceklerini düşünüyorum.Eskiden kışın arka sileceğim ara ara takılıyordu çalışırken.Silecek motorunda bir problem var mıdır?Acaba ben silecek kolunu nasıl değiştiririm?Nerden bulabilirim güvendiğiniz bir yer var mı? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...Bu arada İstanbul'da ikamet ediyorum.

Çevrimdışı Orsutree

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
    • gclub
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
It's the information I'm looking for as well.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33