accent admire 2006 crdi.. sensör arızası başına gelen varmı

ilaxozi · 48 · 33071

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
En doğrusunu yapmışsınız. Gayet mantıklı bir karar.  :iyi: umarım aynı sıkıntılar yine çıkmaz. Geçmiş olsun tekrar  :-2

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
hocam  ist yenibosnada hyundai mates plaza da yaptırdım 150parça50 işçilk 200 verdim...sanayide de vardı aslında parçaçıda parça 60 tl idi  orj dedi ama bilemiyorum belkide degildir.50 de işçilik dedi 110 tl giitn geldin 150 tl bulacaktı..ama bide o usta belki o parçadan degilse geri veremeyiz dedi ama servise gidersen nokta atışı yaparlar dedi.bende oyüzden servise gittim arada çok bi fiyat farkı yok sonuçta..iki yıl garantisi olur diye..iki yıl içinde aynı arıza olursa servise veririm ama sdanayide o şansım olmıcaktı ne usta nede parçacı beni hatırlamaz bile..inşalaah bi sorun çıkmaz artık

Çevrimdışı ilaxozi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: sinan durmuş
  • Marka: hyundai
  • Model: accent admire crdi 1.5
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Motorin
çok şükür şu an için aynı sorun yok perşembe gününden bu yana galiba allahın izni ile hallodu

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
maşallah diyelim :D bu çetrefilli işler zor Sinan bey. her kafadan bir ses çıkınca insanın aklı karışıyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
çok şükür şu an için aynı sorun yok perşembe gününden bu yana galiba allahın izni ile hallodu

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33