Rolantide dalgalanma.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Aynı problem benim aracımda da vardı, klima açıkken daha da çok dalgalanma oluyordu stop edecek gibiydi hatta. Ustaya götürdüm diğer problemleri çözerken onu da kısa bir işlem yaparak rölanti ayarını yaparak sorunu çözdü şu anda klima açıkken de değilken de dalgalama yok. Benim araçta da ayağımı debriyajdan çektiğimde gaza basmadığım halde gidiyordu. Çok hafif gitmesi normal yarım debriyaj olayı yani normal bişey ama benim ki sanki gaza basıyormuşum gibi hızlı bir şekilde gidiyordu ileriye doğru.

motorun elektrik şasesine ekmi yaptı yoksa? işleme baktın mı? ne yaptı?

Çevrimdışı serseri121

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Aykut
  • Marka: Honda
  • Model: Euro Civic
  • Model Yılı: 1998
Aynı problem benim aracımda da vardı, klima açıkken daha da çok dalgalanma oluyordu stop edecek gibiydi hatta. Ustaya götürdüm diğer problemleri çözerken onu da kısa bir işlem yaparak rölanti ayarını yaparak sorunu çözdü şu anda klima açıkken de değilken de dalgalama yok. Benim araçta da ayağımı debriyajdan çektiğimde gaza basmadığım halde gidiyordu. Çok hafif gitmesi normal yarım debriyaj olayı yani normal bişey ama benim ki sanki gaza basıyormuşum gibi hızlı bir şekilde gidiyordu ileriye doğru.

motorun elektrik şasesine ekmi yaptı yoksa? işleme baktın mı? ne yaptı?

Nasıl bir işlem yaptığını görmedim aracın başka problemleri vardı 1 gün sanayide kaldı usta halletmiş, nasıl yaptığını sordum rölanti ayarı yaptım dedi ama yapılırken görmedim.

Çevrimdışı dj_muncher

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +61/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Cihan
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2001
bir arkadasim soyledi aku sok tak yap dalgalanmadan kurtulursun dedi ancak  deneyecek araba yok o yuzden bilmiyorum :D  ancak aralik sonunda deneyebilirim :D
...Dünya Yaşamak İçin Tehlikeli Bir Yer, Kötülük Yapanlar Yüzünden Değil, Durup Seyreden Ve Ses Çıkarmayanlar Yüzünden...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33