ÖNDEN GELEN TAKIRTI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 92excıvıc

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mikail alaz
  • Marka: honda cıvıc
  • Model: cıvıc 1,5
  • Model Yılı: 1992
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
MERHABA 92 CIVIC SEDAN 1.5 EX OTOMATİK ARACIM VAR
son zamanlarda aracımın ön takımından gelen ama sadece dönüşlerde duyulan bir tıkırdama sesi geliyor
bildiğimiz aks kafasından gelen ses gibi bole oldugunu düşünmüştüm ama defalarca ustalara sormama ragmen aks kafası degil sag iç aks kafasının şanzumana giren mildeki freze hatasından meydana geldiğini söylediler fakat servisi aradım aks kafasından başka yerden gelemeyecegini söylediler benim gibi sorun yaşayan oldu mu acaba
yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
son zamanlarda aracımın ön takımından gelen ama sadece dönüşlerde duyulan bir tıkırdama sesi geliyor
bildiğimiz aks kafasından gelen ses gibi bole oldugunu düşünmüştüm ama defalarca ustalara sormama ragmen aks kafası degil sag iç aks kafasının şanzumana giren mildeki freze hatasından meydana geldiğini söylediler fakat servisi aradım aks kafasından başka yerden gelemeyecegini söylediler benim gibi sorun yaşayan oldu mu acaba

Dönüşlerde gelen tıkırtı sesleri çoğunlukla aks başlıklarından gelir. Bir diğer ihtimalde amortiör kule takozlarıdır. Eğer aks milinde sorun varsa değişimi en doğru karar olacaktır.

Daha önce başıma geldiği için yazıyorum, aks tamiri yaptığını iddia eden tipler var sanayi ortamında. kaynakla dolgu yapıyorlar. Bu işlem geçicidir. Eğer sana da önerirlerse sakın yaptırma. Kısa söre sonra o kaynak atıyor yada daha hızlı yıpranıyor ve aynı ses tekrar gelmeye başlıyor.

Kısaca değişmesi gerekiyor.

Çevrimdışı kırmızı şeytan

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mustafa
  • Marka: hyundai
  • Model: accent
  • Model Yılı: 2002
  • Yakıt Tipi: Benzin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

nacizhane fikrim tıkırtı burcundan olabilir derim istersen bir ustalara bu konuda yoklat ...
Tövbe ettim tutamadım sözümü
Aşkla mı yoğurdun benim özümü
Güldürme Allahım artık yüzümü
Taş yağdır başıma sevdiğim için ... MÜSLÜM GÜRSES

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33