Check Lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Çağdaş İNAY

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +77/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Çağdaş İNAY
  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: 280 SE
  • Model Yılı: 1983
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Anlaşılan görüşü olan var ama Emre bey, siz henüz okumamışsınız verilen yanıtları. Arda ve sayın Yönetim'e katılmakla birlikte otomatik şanzımanında kontrolden geçirilmesinde yarar var. Bazı durumlarda yetersiz yağ başıncının sebep olduğu durumlardan da söz konusu olabilir. Tabi Kore'li bunu nasıl yapmış bilgim yok. Mercedes, Audi, Volvo yada Volkswagen olsaydı fikir üretebilirdim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Anlaşılan görüşü olan var ama Emre bey, siz henüz okumamışsınız verilen yanıtları. Arda ve sayın Yönetim'e katılmakla birlikte otomatik şanzımanında kontrolden geçirilmesinde yarar var. Bazı durumlarda yetersiz yağ başıncının sebep olduğu durumlardan da söz konusu olabilir. Tabi Kore'li bunu nasıl yapmış bilgim yok. Mercedes, Audi, Volvo yada Volkswagen olsaydı fikir üretebilirdim.

+1  :fildir:

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
Naptınız Emre bey? Sorun çözüldümü?

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar; uzun bir aradan sonra yine aranızdayım. Bizim 96 Accent de bikaç gündür Check Engine Işığı yandı. İlk başlarda yanıp söndü sonra yandı daha da sönmedi. Usta OBD ile bağlanamadı vaktim olmadığı için (Cenaze ve nişan işleri) başka yere de gösteremedim. Bir de araç 2000 devirlerde çalışıyor rölanti çok yüksek bazen 1000 devirlere düşüyor fakat boşta ve park vitesindeyken 2000 devirlerde. Görüşlerinizi bekliyorum. Teşekkürler....

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33