motoru değişen tiguan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı leoparll

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: abdullah güler
  • Marka: tiguan
  • Model: volkswagen
  • Model Yılı: 2010
  • Yakıt Tipi: Benzin
2010 model tiguan aldım  km si 125 binde, ancak 2011 yılında 13000 de motoru orjinali ile değiştirilmiş yenilenmiş.
bu piyasasını etkiler mi? ben normal piyasasında aldım bana söylenmedi. satarken fiyatında düşme olur mu?
mail: [email protected]

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bu işlem yetkili serviste yapıldıysa hiçbir sorun olmaz. Alırken haberim yoktu diyorsun. O zaman değişim belgelerini sana vermemişlerdir. Sen bir şekilde bu belgelere ulaş ve satarken bunu alan kişiye bildir. Bilakis 1 yıl daha genç motoru var arabanın. Bugün 125.000 km ye gelmiş. Aslında keşke garantiden tekrar sıfır motor verseler. Araba sıfır gibi olur. Bunu pek fazla insanın takıntı yapacağını sanmıyorum. İllaki takıntılı tipler çıkar sen satarken ama bu işi gerçekten bilen insan sıfır motorun daha avantajlı olduğunu bilir. Araç 7 yaşında ama motor 6 yaşında. Süt dişi çekilmişte yerine sağlam diş gelmiş gibi düşün ;) Bana böyle bir araç denk gelse açık söylüyorum belgeler ibraz edildiği takdirde kesinlikle sorun etmem.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
2010 model tiguan aldım  km si 125 binde, ancak 2011 yılında 13000 de motoru orjinali ile değiştirilmiş yenilenmiş.
bu piyasasını etkiler mi? ben normal piyasasında aldım bana söylenmedi. satarken fiyatında düşme olur mu?
mail: [email protected]

Çevrimdışı info34

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ozan öçal
  • Yakıt Tipi: Motorin
belge olmazsa geri vites yapar herkes bence insanın aklına türlü şey gelir

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
bizim insanımız araç alırken kılı kırk yarar. en son değerli bir kardeşim arabasını satarken alıcı şöyle bi soru sordu:

- aracın iç tavan lambası yanıyormu?

bre sapsalak herşeyi sordun zaten bi tavan lambasımı kaldı. kulağımızın arkası kokuyormu onada baksaydın :D

Yani lafı üzülerek oraya getirecem. maalesef satarken sıkıntı yaşayacağın gerçeği var. Allah yardımcın olsun.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Lastiğin havası inmiş'i unuttun.

bizim insanımız araç alırken kılı kırk yarar. en son değerli bir kardeşim arabasını satarken alıcı şöyle bi soru sordu:

- aracın iç tavan lambası yanıyormu?

bre sapsalak herşeyi sordun zaten bi tavan lambasımı kaldı. kulağımızın arkası kokuyormu onada baksaydın :D

Yani lafı üzülerek oraya getirecem. maalesef satarken sıkıntı yaşayacağın gerçeği var. Allah yardımcın olsun.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
hahahahahhaaaaaa...harbiden yaaa. sende keşke deseydin. abi fiyatı 500 TL daha aşağı çekeyim o halde diye.. :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Çeşit mi arıyorsun? Bizim memlekette fışkırıyor. Araba işinde en nefret ettiğim 2 hadise var, biri almak, diğeri satmak. İnsan hayattan soğuyor.

hahahahahhaaaaaa...harbiden yaaa. sende keşke deseydin. abi fiyatı 500 TL daha aşağı çekeyim o halde diye.. :D

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Seninle daha ruhsatı nasıl aldığımı konuşamadık mirim. Perşembe günü saat 4 te izin alıp gittim emniyete 4.30 da emniyetteydim. polis memuru beni görünce bu saattemi gelinir kardeşim diye bi azarladı beni. yarın gel ruhsat bitti dedi.. yeminle zor tutuyom kendimi adama tekme tokat dalacam.. sabah 1.5 saat sistem yok dediniz bekledim dedim. işten zar zor izin alıp geldim bi daha 3.kez nasıl izin alayım dedim. lütfen yardımcı olun. ne yapayım ayağınızamı kapanayım istiyorsanız onuda yapamayım ama beyim ne olur beni boş göndermeyin dedim. bekle 5 dk dedi sinirli bi ifadeyle.. biraz bekledikten sonra geldi ruhsatı adeta yüzüme fırlatır gibi attı önüme pencerinin sürgüsünü kapattı. içimden sinkaflı kelimelerle rezital yaptım . dilim yara oldu o derece.. Ülkede tertip düzen bitmiş canlarım. Yaşamamız bile mucize.. Bundan sonra büyük konuşmayım uzun süre araç değiştirmeyi düşünmüyorum. herşey problem herşey sorun ülkede..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Üzüldüm vallahi. 3. kez gitseydin büyük olay olurdu biliyorum ve anlıyorum seni. İşin kötüsü geçici belgenin süresi de doldu. 10 sene çevirmeye denk gelmezsin, ruhsat 30+1 gün olur, polis çevirir birde parka çekerler arabayı. hem park cezası, hem trafik, hemde ehliyete ceza puanı... of of of... neyse çözmüşsün en azından bunada şükür ne diyelim. Almak-Satmak yüzü yumuşak insanın yapacağı iş değil.

Seninle daha ruhsatı nasıl aldığımı konuşamadık mirim. Perşembe günü saat 4 te izin alıp gittim emniyete 4.30 da emniyetteydim. polis memuru beni görünce bu saattemi gelinir kardeşim diye bi azarladı beni. yarın gel ruhsat bitti dedi.. yeminle zor tutuyom kendimi adama tekme tokat dalacam.. sabah 1.5 saat sistem yok dediniz bekledim dedim. işten zar zor izin alıp geldim bi daha 3.kez nasıl izin alayım dedim. lütfen yardımcı olun. ne yapayım ayağınızamı kapanayım istiyorsanız onuda yapamayım ama beyim ne olur beni boş göndermeyin dedim. bekle 5 dk dedi sinirli bi ifadeyle.. biraz bekledikten sonra geldi ruhsatı adeta yüzüme fırlatır gibi attı önüme pencerinin sürgüsünü kapattı. içimden sinkaflı kelimelerle rezital yaptım . dilim yara oldu o derece.. Ülkede tertip düzen bitmiş canlarım. Yaşamamız bile mucize.. Bundan sonra büyük konuşmayım uzun süre araç değiştirmeyi düşünmüyorum. herşey problem herşey sorun ülkede..

Çevrimdışı leoparll

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: abdullah güler
  • Marka: tiguan
  • Model: volkswagen
  • Model Yılı: 2010
  • Yakıt Tipi: Benzin
EVET ARKADAŞLAR YETKİLİ SERVİSTE ORİJİNALİ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞ.
BELGELERİ YETKİLİ SERVİSTEN İSTESEM SANIRIM VERİRLER DEMİ..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ne yapıp edip o belgeleri al.

EVET ARKADAŞLAR YETKİLİ SERVİSTE ORİJİNALİ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞ.
BELGELERİ YETKİLİ SERVİSTEN İSTESEM SANIRIM VERİRLER DEMİ..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33