önüme aniden tümsek çıktı!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volki32r

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Volkan Avcı
  • Marka: Citroen
  • Model: Nemo 1.4
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar bugün başıma gelen korktuğum ve kimseye anlatamadığım bir olayı geçeceğim, hızım 30 ,40 şehir içi önüme aniden kocaman bir tümsek çıktı geçsem arabanın alt takım iptal olup bir şeyler kopacak geçmesem sorun birden direksiyonu sağa kırdım araba iyi ki savrulmadı allah korudu beni ! artık yavaş gideceğim çok korktum allah kimseye kaza bela göstermesin

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar bugün başıma gelen korktuğum ve kimseye anlatamadığım bir olayı geçeceğim, hızım 30 ,40 şehir içi önüme aniden kocaman bir tümsek çıktı geçsem arabanın alt takım iptal olup bir şeyler kopacak geçmesem sorun birden direksiyonu sağa kırdım araba iyi ki savrulmadı allah korudu beni ! artık yavaş gideceğim çok korktum allah kimseye kaza bela göstermesin
Amin. Allah korusun mübarek günde.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ani hareket yapılır yapılmasına ama, çevreye ve trafik koşullarına hakim olmak kaydıyla. O yüzden bulunduğunuz bölgeyi iyi gözlemlemeniz gerekir. Özellikle OKUL yakınlarında, kesinlikle düşük hızda ve frene basar basmaz durabilecek hızda ilerlemek gerek. Hele sokak aralarına girip çıkıyorsanız dikkatli olun! Yola fırlayan bir futbol topu demek, arkasından koşan bir çocuk var demektir. Arabalara çarpıp maddi hasar vermekten daha çok! Bir canlıya zarar vermekten daha çok korkuyorum. Benimde dün komik bir olay geldi başıma :) fırından ramazan pidesi aldım, kontağı açtım, yürümedim, bir kadın karşıya geçecek yağmur yağıyor diye bekledim geçsin diye. Kadıncağız nasıl dalmışsa :D bizim arabaya kafa attı. :D Acıdığı kesin alnını tutarak gitti. Aman dedim neyseki sen çarptın. Hafif atlattık. Allah kimselere kaza bela vermesin. Sıkıntılı işler.

Çevrimdışı Mutlu

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +16/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mutlu
Bazı tümsekler pek insan evladı eseri gibi değil.Bugün geçtim bir tanesinden rastgele birileri kasis yapmış dar ve yüksek.Bir diğeri küçük bir dağ şeklinde.Bazen boyamıyorlar da üstünü geç fark ediyorsun.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
:D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bazı tümsekler pek insan evladı eseri gibi değil.Bugün geçtim bir tanesinden rastgele birileri kasis yapmış dar ve yüksek.Bir diğeri küçük bir dağ şeklinde.Bazen boyamıyorlar da üstünü geç fark ediyorsun.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33