Opel Vectra A 1994 Model Direksiyon Yağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Apranax

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan ACAR
  • Marka: Opel
  • Model: Vectra A
  • Model Yılı: 1994
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Selamın Aleykum

Direksiyon Yağı Kaçağı vardı arabamda dolduruyorum 1 ay da 2 defa takviye ediyordum şu 4 gündür sbh dolduruyorum akşam bitiyor Durduğu yerde Boşaltıyor araba altı komple yağ oluyor böyle temiz bir yağ Yıpranmamış şekilde ne yapmalıyım biraz araştırdım direksiyon kutusu bozulmuştur komle değişmesi lazım deniliyor onuda araştırdm fiyat baya yüksek başka yerden olma ihtimali varmıdır ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Genellikle direksiyon kutusunu değiştiriyorlar. Bu birçok markada böyle ne yazıkki. Tamirinden randıman alınamadığı için yenisini takıyorlar.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Selamın Aleykum

Direksiyon Yağı Kaçağı vardı arabamda dolduruyorum 1 ay da 2 defa takviye ediyordum şu 4 gündür sbh dolduruyorum akşam bitiyor Durduğu yerde Boşaltıyor araba altı komple yağ oluyor böyle temiz bir yağ Yıpranmamış şekilde ne yapmalıyım biraz araştırdım direksiyon kutusu bozulmuştur komle değişmesi lazım deniliyor onuda araştırdm fiyat baya yüksek başka yerden olma ihtimali varmıdır ?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33