Motorla arkadan arabama vurdular.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volki32r

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Volkan Avcı
  • Marka: Citroen
  • Model: Nemo 1.4
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhaba arkadaşlar öncelikle, akşam saat 21:45 gibi çarşıya doğru seyrederken (plaka ankara ama memleket hatay) arkamdan 4-5 motor sürüsü yağmurlu havada freni tutmayınca arkama çarptılar. indim aldım hastaneye götürdüm aslında götürmeyecektim ölse başıma kalırdı poliste aynısını dedi zaten götürmeseydin dedi. ondan sonra polis e haber verdik motorcuların ne ehliyeti var ne kimliği üzerinde urfalıymış bunlar. Sigorta muayene hiç bir şey yok motorda. Bir de diyorlar ki aramızda halledelim. Bok hallederim o mahkemeye çıkılacak. Memleketimin adamı olsan aramda hallederim ama size zerre güvenmiyorum. arabamda 2 milyar masraf çıktı işin kısası. Arka cam ve kaporta çöktü. Mahkeme lehime sonuçlanır ise masrafları karşı taraftan nasıl alabilirim ? avukatımla görüşemedim bugün mesaisi yokmuş. Sizden yardım alacaktım. Masrafları sigorta şirketi onlardan alsa desem adamların motor çalıntıdır allah bilir. Zaten 20 küsür milyara yakın ceza yediler. Sizden tek istediğim bu konuda yardımcı olmanız ?

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Volkan öncelikle çok geçmiş olsun. Antakya'da Arsuz yolunda neredeyse aynısı başımıza gelecekti. Arsuz yolundan İskenderun istikametine giderken Çankaya kavşağından sola dönüp gideceğim. Tam Anemon oteli civarlarında 8-10 motosikletli arkamdan geliyorlar. Önümde trafik birden durdu. Ben tamam dedim bunlar tesbih boncuğu gibi dizilecekler arkama dedim. Neyse ki korktuğum olmadı ama biri sol aynama vurdu, vurmasıyla ayna tuz buz oldu. Arabadan indim ama kimi yakalayacaksın? Çil yavrusu gibi dağıldılar. Çoğunun plakası bile yok. Dediğin gibi belkide çalıntı motorlarla dolaşıyorlar.

Bu konuda yapacak tek şey hakimin ağzına bakmak. Eğer iş mahkemelik olduysa, bu parayı onlardan söke söke alırlar. Yalnız işin kötü ve karanlık tarafı şu, bunların Allah'tan korkusu olmuyor genellikle. Senin dikkat edeceğin şey, bunların sana ne gibi zarar verebilecekleri. Dikkat etsen iyi olur. Şimdi mahkemelikte olmuşsunuz.İşler karışmaz inşallah.

Çevrimdışı volki32r

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Volkan Avcı
  • Marka: Citroen
  • Model: Nemo 1.4
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
Teşekkür ederim hocam çok sağolun. Her türlü kanıt fotoğraf var hocam. Arabamın 1.500 milyar masrafı var. Dün karakolda motorları bağlandı ve yaklaşık 20 milyara yakın sigortasızlıktan, muayenesizlikten, ehliyetsizlikten, kasksızlıktan ceza yediler. sabah ta iş yerime gelip babama demişler şikayeti çekin diye. Benim tek merak ettiğim şey mahkeme var zaten 1 ay sonra eğer mahkeme hakkımda sonuçlanırsa ne gibi şeyler olur? para mı verilir yoksa onlar ceza mı alır ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bu durumu avukatla konuşmanız daha doğru olur. Çünkü karşıda muhatap alınacak resmi bir merci yok. Yani ne sigorta acentesi var, nede bu parayı ödemeye gönüllü sorumlu... İsterseniz şöyle yapın, kendi sigorta acentenizi arayıp, sigortacıyla bi konuşun. Böyle bir durumda neler yapılıyor, elbette emsali vardır. Onlar size yol gösterir. Siz, eğer bunlarla muhatap olursanız mutlaka kameranız açık olsun. Muhtemelen tehdit falan edecekler, mahkemeden vazgeç, şunu yaparız bunu ederiz diye. Eğer elinizde delil olursa, tehdit ettikleri içinde ayrıca mahkumiyet cezası alırlar. Acenteyle bi konuşun bakalım emsal kazalar varmıymış? Neler yapılabiliyor bi öğrenin. Bende merak ettim doğrusu. Allah yardımcın olsun.

Teşekkür ederim hocam çok sağolun. Her türlü kanıt fotoğraf var hocam. Arabamın 1.500 milyar masrafı var. Dün karakolda motorları bağlandı ve yaklaşık 20 milyara yakın sigortasızlıktan, muayenesizlikten, ehliyetsizlikten, kasksızlıktan ceza yediler. sabah ta iş yerime gelip babama demişler şikayeti çekin diye. Benim tek merak ettiğim şey mahkeme var zaten 1 ay sonra eğer mahkeme hakkımda sonuçlanırsa ne gibi şeyler olur? para mı verilir yoksa onlar ceza mı alır ?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33