Doğa Sigorta

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı endüksiyonbobini

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhabalar Doğa Sigorta'dan sigorta yaptırmıştım, Hasar dosyama vekalet iletmeyi unutmuştum. Ödeme günü benim adıma verilmişti. Aynı gün vekaleti gönderdim ve yeni ödeme gününü vekalete göre hemen verdiler. Hizmetten memnunun kaldım, diğer yerlerde de böyle hızlı süreç var mı acaba yoksa bu bana mı özel?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Sigorta şirketleri genellikle böyle durumlarda işlemlerin aksamaması için kolaylık sağlıyorlar. Benimde konut sigortasının günü dolmuştu. Aradım gelemeyeceğim dedim. Onlar sigortayı güncellediler. 4 Gün sonra gidip ödeme yapmıştım. Farklı sorunlara farklı çözümler sunuyorlar.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar Doğa Sigorta'dan sigorta yaptırmıştım, Hasar dosyama vekalet iletmeyi unutmuştum. Ödeme günü benim adıma verilmişti. Aynı gün vekaleti gönderdim ve yeni ödeme gününü vekalete göre hemen verdiler. Hizmetten memnunun kaldım, diğer yerlerde de böyle hızlı süreç var mı acaba yoksa bu bana mı özel?

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
bende kaskoyu doğa sigortadan yaptırdım.çok şükür ihtiyaç olmadı ama doğru firmayı tercih ettiğimi yorumunuzdan anlıyorum.. sevindim

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33