Uygulamalar ve Bilgi Paylaşımı > Tuning Ürünleri
Araç üstü kutu bagaj en uygun fiyata buldum :)
(1/2) > >>
bilalerdem98:
Geçen gün internette araç üstü bagaj araştırırken (kutu şeklinde olan) bi site buldum. Hemde istanbuldan satıyorlar. Ben internetten sipariş verdim. Ödeme seçeneği olarak banka havalesi ve eft var bilginiz olsun. Hemen mail geldi kargoya yarın verecekler  :yandan:
Alacak arkadaşlara tavsiye ederim  ;) Yerli malzeme ve çift amortisörlü  :tamam:

Zararlı içerik kaldırılmıştır. Lütfen forumda ahlak kurallarını ihlal etmeyiniz! - Admin
northwest:
kendinizi tanıtın bölümünden ilk önce kendinizi tanıtın sonrada reklam yapın yol geçen hanı değil burası
bilalerdem98:
forum ilgimi çekti kayıt oldum hemen ilk hareketimi paylaştım. bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ayıca reklam değil sadece tavsiye  :anlamadim:

Zararlı içerik kaldırılmıştır. Lütfen forumda ahlak kurallarını ihlal etmeyiniz! - Admin
bilalerdem98:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yapkendinizi tanıtın bölümünden ilk önce kendinizi tanıtın sonrada reklam yapın yol geçen hanı değil burası

--- Alıntı sonu ---

tamam hocam sağolasın tanıtıyorum
bilalerdem98:
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş YapLinkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yapforum ilgimi çekti kayıt oldum hemen ilk hareketimi paylaştım. bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ayıca reklam değil sadece tavsiye  :anlamadim:

--- Alıntı sonu ---

Ön yargılı olmak istemem ama sizin gibi yapanların geneli reklam amaçlı paylaşım yapıyor bahaneler üretenler bile var o derece diyim ben size.

--- Alıntı sonu ---

Yo hayır, benim amacım reklam değil. Zamanla beraber göreceğiz :)

Navigasyon
Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 

Tam sürüme git