Çukur dizisi (tavsiye) [emoji106]

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaslar bu dizi hakkinda cok olumlu yorumlar okumustum.merak edip izlemeye karar verdim. 10 bölüm yayınlandı.Show tv de pazartesi günleri çıkıyor. Belki inanmayacaksiniz ama kurtlar vadisi tadında nefis bir dizi.uzun zamandır böyle kaliteli bir dizi izlememiştim.tavsiye ediyorum. Konusunu gelecek olursak...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır....

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
İzleme fırsatım olmadı Bir ara ilk böülümünü izleyip karar vereceğim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ben bu dizinin 3. bölümünü izledim. Fakat bir diziye baştan başlamayınca beni pek sarmadı. Fakat tek bölümde ilginç şekilde keyifle izledim. Hasta, hastane işleri derken keyfim yerinde olmayınca oturup en baştan izleme fırsatı da bulamadım. Ama bir dizi seyredeyim diyorum artık. Bu yakınlarda Californication isimli David Duchovn ve Natascha McElhone başrolde oynadığı filmi izliyorum. Çok absürt komik ve bir o kadar da 18+ bir dizi. 1. sezonu bitirdim. İzlemek isteyene tavsiye ederim.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33