Yenilenen Subaru XV Türkiye`de

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efedesign

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +49/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
  • Marka: Peugeot
  • Model: 301 Active 1.6 Hdi
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Subaru XV makyajlı yüzüyle Türkiye`de 83.990 TL`den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu

C sınıfı Crossover kategorisinde konumlanan, hem arazide hem de şehirde kullanım kolaylığı sunan Subaru XV yenilenen yüzü ile otomobilseverlerin beğenisine sunuldu. Subaru XV, yeni gövde renkleri, tasarım detayları, konfora vurgu yapan yeni direksiyon ve döşemeleri ile dikkat çekiyor. Mevcut renklerin dışında "Gökyüzü" ve "Okyanus" mavisi olmak üzere 2 yeni renk seçeneği de eklenen makyajlı Subaru XV'de hem iç hem dış tasarımında belirgin farklılıklar göze çarpıyor. Otomobilde yeni ön ızgara ve ön tampon, elegan bir hava veren kapı çerçevesinde ve sis farlarında bulunan kromaj detaylar, sportif bir görünüm kazandıran genişletilmiş arka spoyler ile ledli yeni arka far grubu aracın daha sportif ve çekici bir forma sokuyor. İç mekanda ise yine daha sportif ve elegan bir görünüm sağlayan yeni jenerasyon parlak siyah iç kaplamalar, yeni tip direksiyon simidi, yeni kumaş döşeme seçeneği ile direksiyon ve koltuklarda turuncu dikişler bulunuyor.

Kaynak: QUATTRORUOTE
Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tasarım bence biraz zayıf. Görsel olarak, sahip olduğu donanımı yansıtmasını beklerdim.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
valla 1.6L megane 2 motoru ile şehir içi 8 litre ile 9 litre arasında tüketim oluyor. şehir dışı 90 ı geçmemek şartıyla tüketim 4,5 litreye düşüyor. kıyaslama yaparsak çok ama çok çok normal. birde subaru ;) deneme fırsatım olmadı bu yıldızı bol arabayı :D

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
bir hortlatalım bakalım bu ara çok hoşuma gidiyor nasıldır sayın @yönetim alınıp binilir mi ? yakıtının fabrıka verısı olarak 6 lt olduğu söylensede 7,5 8 lt olduğu kullanıcı yorumlarında var. 7,5 lt benzın ıcın gayet normal geldı bana sen nedersın ?

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
Bu aracın altı yüksek gibi duruyor. Uzun yolda virajlara girişi nasıldır sizce ?
Beratcim arac surekli 4x4 olarak kullanildigindan hatirlamadigim bir teknolojisinden dolayi virajlarda sarsilmayi onleyebiliyormus hatta bir inceleme vidyosunda yere basisi rakiplerinden cok ustun demisdi sunucu

@yönetim bakalim abi takas icin pazarlik durumundayiz

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Abi en fullerinde havalı süspansiyon olabilir o çok çok ayrı kafa araba anı frenle dahi one egipmiyor bunda gaza wrx de olmasi lzimdi

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
Bu aracın altı yüksek gibi duruyor. Uzun yolda virajlara girişi nasıldır sizce ?
Beratcim arac surekli 4x4 olarak kullanildigindan hatirlamadigim bir teknolojisinden dolayi virajlarda sarsilmayi onleyebiliyormus hatta bir inceleme vidyosunda yere basisi rakiplerinden cok ustun demisdi sunucu

@yönetim bakalim abi takas icin pazarlik durumundayiz

Abi en fullerinde havalı süspansiyon olabilir o çok çok ayrı kafa araba anı frenle dahi one egipmiyor bunda gaza wrx de olmasi lzimdi

Huseyin wrx var zaten

O zman bundaki değilmiş [emoji23]

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33