2003 Marea Exclusive Tavan Oluk Çıtası ve İç Kapı Döşemeleri Bulabilir miyiz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iaynaci

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: İLKER AYNACİ
  • Marka: FİAT
  • Model: MAREA
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar, 2003 Marea Exculusive için tavan oluk çıtaları ile ön sağ ve sol olmak üzere iç kapı döşemesi lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Arkadaşlar, 2003 Marea Exculusive için tavan oluk çıtaları ile ön sağ ve sol olmak üzere iç kapı döşemesi lazım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Oto çıkmacılarına bakma şansın oldu mu? Bandırma'da durum nedir tam olarak bilmiyorum ama... Hurdacılar sitesi vs. varmı?

Çevrimdışı iaynaci

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: İLKER AYNACİ
  • Marka: FİAT
  • Model: MAREA
  • Model Yılı: 2003
Evet baktım. Ancak Bandırmada maalesef kapsamlı bir iki tane çıkmacı, yedek parçacıdan fazlazı yok. Geçenlerde İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul, Balıkesir deki 50'ye yakın çıkmacı ve yedekçi ile görüştüm ancak sadece iç kapı döşemesi buldum oda liberty modelinine aitti. Fiyat ise teki 300 çifti 400 denildi. Araştırmaya devam ediyorum bakalım nasip.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Fiat yetkili servisi arayıp bu parçaları temin edebilip edemeyeceklerini sordun mu?

Maalesef çıkmacılar bazen rayiç fiyat söylüyorlar sıfırına denk gelsen belki daha ucuza alınabilecek parçalar çıkmacı larda daha pahalı oluyor ğer Ankara ve İstanbul'da bulamadıysan Aramaya devam etmelisin Umarım bulursun
Evet baktım. Ancak Bandırmada maalesef kapsamlı bir iki tane çıkmacı, yedek parçacıdan fazlazı yok. Geçenlerde İzmir, Ankara, Bursa, İstanbul, Balıkesir deki 50'ye yakın çıkmacı ve yedekçi ile görüştüm ancak sadece iç kapı döşemesi buldum oda liberty modelinine aitti. Fiyat ise teki 300 çifti 400 denildi. Araştırmaya devam ediyorum bakalım nasip.

Asus Zenfone 6 ile Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı gokhankaradas

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: gökhan karadaş
  • Marka: fiat
  • Model: marea hlx
  • Model Yılı: 2001
özellikle tavan oluğunu zor bulursunuz bulsanız bile fazla tutar eğer çok istiyorsanız servise sormanız en iyisi türkiye çapındakı stokları sorgulatip bulunan ilden istedebilirsiniz  ;) ;)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
özellikle tavan oluğunu zor bulursunuz bulsanız bile fazla tutar eğer çok istiyorsanız servise sormanız en iyisi türkiye çapındakı stokları sorgulatip bulunan ilden istedebilirsiniz  ;) ;)

+1

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33