Sütlü Nuriye

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
harika yazmışsın pir'im  :kucakla: bu firmalara para kazandırmamak gerekir . hd restoranı geçtim kukla kebapta çalışmış arkadaşım var senden iyi olmasın. soya ile koymayı karıştırıp veriyorlarmış. %100 et kimse koymuyor dedi.. para kazanamıyormuş. demem o ki hd restoran avm ye binlerce TL kira bayılıyor bu kirayı , elektrik gaz vs giderleri işçi giderlerini sattığı 1 porsiyon iskenderden başka nasıl çıkartabilir. tabiki malzemeden çalarak ve halkı zehirleyerek.. beypazarlı arda ne demişti. babam işe hile katmadığı için battık.. yani burdan açık ve net söylüyorum.. şu anda halka satış yapan işletmelerin %90 lık kısmı hile ile iş çeviriyor..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ona ne şüphe. O yüzden dışarıda yemek yemeye karşıyım. Hatırlarmısın bilmem Tandoğan Maltepe arasında kalan bölgede çorbacılar, tavuk ızgaracılar vardı. Hele birini hiç unutmam, çorbayı doyana kadar veriyordu, haliyle öğrenci mekanıydı. Ama fiyat fixti. O lokantadan aç çıkmak mümkün değildi. O dönemler kimsede suistimal etmezdi. O adam nasıl para kazanıyor diye düşünürdüm. Bir kerede orada yemek yiyince karnım ağrımadı. Ama şimdi en kral restaurantta yemek ye, ya karnın ağrır, ya şişkinlik yapar, ya nefesin kokar, ya dilinde acı bir tat bırakır. Demem o ki, sağlıklı hizmet veren işletme sayısı yok denecek kadar az.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
harika yazmışsın pir'im  :kucakla: bu firmalara para kazandırmamak gerekir . hd restoranı geçtim kukla kebapta çalışmış arkadaşım var senden iyi olmasın. soya ile koymayı karıştırıp veriyorlarmış. %100 et kimse koymuyor dedi.. para kazanamıyormuş. demem o ki hd restoran avm ye binlerce TL kira bayılıyor bu kirayı , elektrik gaz vs giderleri işçi giderlerini sattığı 1 porsiyon iskenderden başka nasıl çıkartabilir. tabiki malzemeden çalarak ve halkı zehirleyerek.. beypazarlı arda ne demişti. babam işe hile katmadığı için battık.. yani burdan açık ve net söylüyorum.. şu anda halka satış yapan işletmelerin %90 lık kısmı hile ile iş çeviriyor..

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33