Bmw 2 Active Tourer Sıradışı özellikleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Arkadaşlar BMW 2 active toureri sizler için araştırdım ve dikkat çekici özelliklerini sizler için derledim...

Temassız açılan bagaj kapağı.

Elleri doluyken bagaj bölümünü açmak isteyen sürücü, genellikle eli kolu dolu halde otomobilin önünde dururken çantasında anahtarını aramaya çalışır. Yenilikçi Konfor Erişim Sistemi otomatik açılır bagaj kapağı kullanım sistemiyle bagaj kapağının temassız olarak açılmasını sağlayarak bu durumu ortadan kaldırır.

Katlanabilir ön yolcu koltuğu.

Katlanabilir ön yolcu koltuğu esnekliği ve alan konseptini yansıtır. Sırt dayaması kol aracılığı ile tamamen öne doğru yatırılabilir ve böylece neredeyse düz bir yüzey elde edilir. Böylece spor ekipmanlarının ve 2,40 metreye kadar spor ekipmanların taşınmasına olanak sağlar.

Yükseltilmiş koltuk konumu.

Yükseltilmiş koltuk konumunun bir çok avantajı bulunmaktadır. Tüm yönlerde ve tüm yolcular için çok daha iyi görüş sağlar ve böylece daha iyi görüş açısı ve farkındalık ile güvenliği arttırır.

Yükleme konforu.

Tatilinize güzel bir başlangıç yapmak için, düzgün şekilde hazırlanmanız gerekir. BMW 2 Serisi Active Tourer'ın esnekliği sayesinde henüz yola çıkmadan rahatlama başlar

Ayarlanabilir arka koltuk.

Ayarlanabilir arka koltuk, bagaj bölümünün daha çok yönlü olarak kullanılmasına olanak tanır. Koltuklar, her seyahatteki ihtiyaca göre arkada oturan yolcular için diz mesafesini arttıracak şekilde veya bagaj bölümünde yükleme alanını maksimize etmek için ayarlanabilir. Her ikisi de günlük kullanım için son derece faydalıdır.

Katlanabilir zemine sahip bagaj bölümü.

Katlanabilir zemine sahip bagaj bölümü otomobili daha kullanışlı hale getirir. Zemin kapalı durumdayken, 420 kg yüklenebilir düz bir zemin oluşturur. Böylece içecek kasaları, sepetler ve çantalar için yeterli alan sunar.

Panoramik cam tavan.

Panoramik cam tavan yeni bakış açıları sunar. Işık dolan atmosfer otomobilin son derece özel iç tasarım ambiyansını vurgular.

Bağımsız ekran

Kaliteli görünümü ve sunduğu his ile, bağımsız LCD ekran BMW 2 Serisi Active Tourer'ın iç tasarımındaki hafiflik hissini daha da vurgular. Göz hizasında konumlandırılmış bağımsız ekran, örneğin Professional Navigation Sistemi ile birleştirerek, yetersiz aydınlatma koşullarında bile önemli bilgileri mükemmel görüntü kalitesinde sunar.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Güzel paylaşım olmuş. Diğer konuda yorum yapmıştım ama teşhislerimin doğru olduğu görmek güzel ;) +1

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Mpv araclar özel ilgi alanima giriyor. bu paylasimlari büyük keyifle yaptım. insallah bir gün yakından test etme imkanım olur.izlenimlerimi üyelerimize daha iyi yansıtmak isterdim doğrusu

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Mpv araclar özel ilgi alanima giriyor. bu paylasimlari büyük keyifle yaptım. insallah bir gün yakından test etme imkanım olur.izlenimlerimi üyelerimize daha iyi yansıtmak isterdim doğrusu

Test ettiğinde paylaşımını bekliyoruz.  :iyi:

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Güzel bir araç... Bu arada BMW nin ilk önden çekişli aracı olma unvanı da hatırladığım kadarıyla bu araçta... Ekonomi anlamında da güzel değerlere sahip motorlar sunuyor BMW.. Her ne kadar bana hitap eden bir araç olmasa da lüks ve iç hacim konusunda beklentileri yüksek insanların hoşuna gidecektir...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
BMW 2 Active Tourer'da steptronic şanzıman denilen şanzuman kullanılmış. 6 ve 8 ileri vitesli. Bu şanzımanın vites geçişleri hassas ayarlı olduğu için tüm devirlerde güç iletim kaybı yaşatmadan ve yakıttan da tasarruf sağlayarak görev yapar. Sportif ve dinamik sürüş seçeneklerine sahiptir. otomatik şanzıman gürültüsünün en az olduğu modellerden birisi. En şık özelliklerinden biriside direksiyondan vites değiştirme özelliğidir. Aracın önden çekişli olduğunu daha önce gazeteden okumuştuk. Test etme şansımız olursa bunun avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğunu anlamış olacağız. Yalnız 3 silindirli motor aklımı karıştırıyor.  :düşünüyor:

Güzel bir araç... Bu arada BMW nin ilk önden çekişli aracı olma unvanı da hatırladığım kadarıyla bu araçta... Ekonomi anlamında da güzel değerlere sahip motorlar sunuyor BMW.. Her ne kadar bana hitap eden bir araç olmasa da lüks ve iç hacim konusunda beklentileri yüksek insanların hoşuna gidecektir...

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
BMW 2 Active Tourer'da steptronic şanzıman denilen şanzuman kullanılmış. 6 ve 8 ileri vitesli. Bu şanzımanın vites geçişleri hassas ayarlı olduğu için tüm devirlerde güç iletim kaybı yaşatmadan ve yakıttan da tasarruf sağlayarak görev yapar. Sportif ve dinamik sürüş seçeneklerine sahiptir. otomatik şanzıman gürültüsünün en az olduğu modellerden birisi. En şık özelliklerinden biriside direksiyondan vites değiştirme özelliğidir. Aracın önden çekişli olduğunu daha önce gazeteden okumuştuk. Test etme şansımız olursa bunun avantaj mı yoksa dezavantaj mı olduğunu anlamış olacağız. Yalnız 3 silindirli motor aklımı karıştırıyor.  :düşünüyor:

Arkadan itişi genelde iyi performanslı,lüks veya sportif araçlarda görürüz... Bu araçtan ne performans ne de sportiflik beklentimiz olmayacağı için önden çekiş bence avantaj... Çünkü düşük veya orta seviye güce sahip araçlarda önden çekiş daha yararlıdır..

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
Konuya yardımcı olması açısından...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33