motorumun ses sistemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı djkoko

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • kendini genc hisedelerin radyosu.
  • Ad Soyad: kenan uncu
  • Marka: anadol78
  • Model: 1978
  • Model Yılı: 1978
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
12V FM Radyo MP3/CD Motosiklet Ses Sistemi
Eğer bir spor olayı, özel bir flaş bilgi veya motosiklet motorlu bisiklet aradığınız aksesuar için tasarlanmış
 bu radyo ve muhafazaları sürme müzik dinlemek için sadece istediğiniz tarafından yeniden iletim kaçırmak istemiyorsanız. 
   Bu radyo her zaman kendi şarkıları dinlemek için iPod, MP3 veya diğer Walkman bağlanmasını sağlar!   
 Faydaları: Eğer yolda bir spor olayı veya özel bir flaş bilgi kaçırmayın, herhangi
bir motorlu bisiklet ya da elektrikli bisiklet Uyum, müzik Fonksiyon saat dinle, radyo bant FM toplar   

Özellikler:
Bant FM Genel Özellikler:
Aralığı: 87,5-108,5 (± 0.55MHz)
Hassasiyet: <= 26dB
Bozulma: <= 0.5%
SNR:> = 58dB
Raido Genel Özellikler:
Kullanılabilir çıkış gücü: 2 * 3W
Maksimum çıkış gücü: 2 * 6W
Hoparlör empedansı: 4 - 8?
Güç voltajı: DC 12V
Bellek voltajı: DC 12 - 48V
Ana Motor Boyutları: 8 * 5 * 4,5 cm
Bracket boyutlar: 12 * 2.5 * 1.5cm
Hoparlör Özellikleri:
Çalışma gerilimi: 10 - 16V DC
MSound basıncı: 88dB
Frekans: 165Hz
Etkin frekans aralığı: Fo-12kHz
Bozulma: <=% 5
Giriş gücü: 15W
Maksimum güç girişi: 30W
Bağlantı: 2 kablo
Çap x Derinlik: 6.3 * 4cm (2.45 * 1.56 ")
Ağırlık: 472g  (bir çift hoparlör + ana motor + bir kablo)  .
Paket İçeriği:
Motosiklet için 2 x Hoparlörler
ceptelefonuyla kayıt ses biraz bozuk olabilir özür.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/"><b>Giriş Yap</b></a>
kendini genc hisedelerin radyosu.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ışıklandırma diyince Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Firma Rehberi  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Para Nete  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Kenan abi yazılanları anlamakta güçlük çektim. Siz bu mesajı bir yerden kopyalayıp, çeviri mi yaptınız? Çok kötü olmuş

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
  • Ad Soyad: Tansu
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Motorin
Kenan abi yazılanları anlamakta güçlük çektim. Siz bu mesajı bir yerden kopyalayıp, çeviri mi yaptınız? Çok kötü olmuş

Google çeviriden yapılmış gibi.
Aynen :)

 Tapatalk aracılığı ile gönderildi 

Çevrimdışı djkoko

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Forum Otomobil
    • kendini genc hisedelerin radyosu.
  • Ad Soyad: kenan uncu
  • Marka: anadol78
  • Model: 1978
  • Model Yılı: 1978
akedeşler bazı işler nasıl kolayıma gelirse sabah kalk bir canavarım var 2 yaşında rod 2 saat oyna gez  ve bu arada acıkta balık yakalama sorası gülük odunumu hazırlıyorum yumurtmı topluyorum güzel bir kafaltı madalin suyu yumurta zetin peynir domates acık geciyorum arabaya ola uğraş orasını ele burasını parmakla sora acık piyasa sanayi eş dost tabi ek iş yoksa havaya da bağlı bir  iki müşterimin teknesini kontrolü kalatı marşı aküsü oldu gece zate doslar eşim güzel yemekleri yapmış cocuklarımla konuşuyorum tv mi seyrediyorum şömünemi tuşturup cayımı demleyip yanına cayağımı ekliyorum akşama kadar neler yaptık muhabet eşimle fikirleri düşünceleri karşılaştır acık pc gir dükyana bak mal getirmek icin sipariş gir falan filan saat olmuş 3-4 altık yat sabah 5-6 kalk ben ihtiyarladım altıkın 50 dayadık yarısı devrmiş gitmişiz bazen kolayına kacalım dimi yaa)))
bu arada okuyanlarıda bazıları sövüyo kulağım cladı haa))) hayat para icin değil zevkin icin yaşa zevkin parayı getirir beklentine bağlı tbiki zengin olmakmı raha huzurlu sağlıklı mutlu ekmeğini alıp başını sokabilecek bir dam bu arada halen kiracıyım neticede kefenin cebi yok tpuyu götüremiyorum bırktıklarıma arkada hayat felsefem herkesi seviyorum
kendini genc hisedelerin radyosu.
ışıklandırma diyince Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Firma Rehberi  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Para Nete  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33