Aracım Nekadar Eder

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CyberX-TR

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Hyundai
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ev Aldığım İçin Aracımı Satısa Koyucam Sahibindende Baktıgımda 19 20 bin Aracı Yazmıslar Hep sizce Aracım Nekadar Eder

2007 model Accent Era 1.5 crdi vgt team Modeli 163 binde 135 Bine Kadar Servis Bakımlı
135 Binden sonra dısarıda Yaptırdım Amortisörler Enjektör Bakımları Keceler Felan su anda Sadece Yag Yag Fıltresi (normal klasık Bakım) Yapılıcak  Aracımda Sol Ön Camurluga Arac Carpmasındna Dolayı Boyalı Baska Hiçbirseyi Yok Resimlerini Ekliyorum Ay sonunda Nisanım var Ondan Sonra Satmam Gerekiyor Sizce Nekadar Eder

Çevrimdışı SoysaL

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +20/-31
  • Forum Hyundai
    • FORUMHYUNDAI
  • Ad Soyad: Mustafa Soysal
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Valla o çamurluk iyi düzelmiş boyanmış ben olsam değiştirirdim.

Fiyata gelince açık konuşmak gerekirse istanbul piyasasında 19-20 ye satmak zor kısa sürede.

Km baz alınırsa araç şirket aracı mıdır evveliyatı nedir ki özellikle motor durumu nedir önemli

Ankarada o fiyata satarsın tabiki bu işler kısmet meselesi

İstanbulda ilana verdiysen 21 de aç ağzını derim

Çevrimdışı CyberX-TR

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Hyundai
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Valla o çamurluk iyi düzelmiş boyanmış ben olsam değiştirirdim.

Fiyata gelince açık konuşmak gerekirse istanbul piyasasında 19-20 ye satmak zor kısa sürede.

Km baz alınırsa araç şirket aracı mıdır evveliyatı nedir ki özellikle motor durumu nedir önemli

Ankarada o fiyata satarsın tabiki bu işler kısmet meselesi

İstanbulda ilana verdiysen 21 de aç ağzını derim

Değiştiricektim Camurlugu Fakat Karsı Tarafın Sigortası Orjinal PArcayı Göndermeyince Ustam İade Etti Orjinal Camurlugu Düzeltirdi Sokma Takma Olmadı  Uzerinde Orjinal Gibi Düzeltiler. Aracı ben ikinci el Aldım Benden Önce Bir İletisim Firmasının Müdürü Kullanmıs Sehirler Arası sigara İçilmemiş ve Bakımları Tam Zamanında Serviste Yapılmıs

Kısaca

135 000 km bakım +  zincir seti , krank dışlısı şarj kayısı, gergisi on teker rulmanı arka amortisör rulman sağ amortisör sol
64000 bakım + eps sistemi
74000 de enjektör  revizyonu
120000 km debriyaj seti değişmiş on amortisör , 4 teker disk torna , valant torna , on viraj askı rotları
 77000 bakım + far kolu
 122000 bakım + akü

Çevrimdışı SoysaL

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +20/-31
  • Forum Hyundai
    • FORUMHYUNDAI
  • Ad Soyad: Mustafa Soysal
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Araç zaten yorulmuşa benzemiyor Rabbim tez zamanda gönlüne göre satmayı nasip etsin

Çevrimdışı CyberX-TR

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Forum Hyundai
 Amin Abi Evi Aldık Nişanımıda Yapıyorum  Artık 60 Ay Sonra yenı Kasa İ30 düşünüyorum Bakalım.

Yok Usta Öyle Yorgun Bir Duruşu Yok Aksine Gaza Basda Kapışalım diyor E5 De Tabi Ben Yapmıyorum :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33