Bosch otomobil servisleri hakkında bilgi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugur_bek

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +7/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ugur bekcibasi
  • Marka: hyundai
  • Model: getz
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ben sanayideki arkadaşlarla tanışmadan yağ+yağ filtresi+hava filtresi+polen filtresini 150 tl ye yaptırmıştım 2011 yılında. Ford Fusion 1.4 tdci. Aracın yağı kapasitesi 5 lt olunca fiyat normal gelmişti  :)

Şimdiki fiyatlar Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap adresinden görülebiliyor. Gitmeden telefon edip ihtiyacınız olan değişimler için özel fiyatta alabilirsiniz. Ben sanayide tanıdığı olmadığı için götürmek istemeyen ama yetkili serviste pahalı gelenlere hep bosch servislerini öneriyorum. En azından içleri rahat oluyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Paylaşım için çok teşekkürler. Bosch birde garantili bakım yapıyor değil mi? Örneğin daha önce bir üyemizin başına geldiği gibi yağ filtresi patlama gibi durumlarda ücret talep etmeden değişim yapabiliyorlar mı?

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Ben sanayideki arkadaşlarla tanışmadan yağ+yağ filtresi+hava filtresi+polen filtresini 150 tl ye yaptırmıştım 2011 yılında. Ford Fusion 1.4 tdci. Aracın yağı kapasitesi 5 lt olunca fiyat normal gelmişti  :)

Şimdiki fiyatlar Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap adresinden görülebiliyor. Gitmeden telefon edip ihtiyacınız olan değişimler için özel fiyatta alabilirsiniz. Ben sanayide tanıdığı olmadığı için götürmek istemeyen ama yetkili serviste pahalı gelenlere hep bosch servislerini öneriyorum. En azından içleri rahat oluyor.

Çevrimdışı ugur_bek

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +7/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ugur bekcibasi
  • Marka: hyundai
  • Model: getz
  • Model Yılı: 2011
Paylaşım için çok teşekkürler. Bosch birde garantili bakım yapıyor değil mi? Örneğin daha önce bir üyemizin başına geldiği gibi yağ filtresi patlama gibi durumlarda ücret talep etmeden değişim yapabiliyorlar mı?

"Bosch Car Service İstasyonu tarafından verilen montaj, bakım ve onarım hizmetiyle ilgili olarak, bir yıl içerisinde aynı arızanın tekrarı halinde herhangi bir servis ücreti alınmaz. Müşterinin aracı kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar bu madde kapsamı dışındadır."

"Aracın garanti süresi dışında, garanti belgesi ile satılması zorunlu olmayan bir parçasının Bosch Car Service İstasyonu tarafından değiştirilmesi ve/veya satılması durumunda, değişen parça için altı aydan aşağı olmamak üzere bir garanti süresi verilir."

Çok güzel güvenceleri var aslında. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap adresinden detayları görebilirsiniz.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
adamlar bizim okula atölye kurdular motorcu yetiştiriyorlar

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Harika fikir. Çekirdekten yetiştirme fikri

adamlar bizim okula atölye kurdular motorcu yetiştiriyorlar

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
bizim okul zaten maslak sanayi gibi honda mercedes harley davidson kanuni fıat wolskwagen toyota var bende hondada okuyodum şimdi çift mesleğim var

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33