En iyi hava durumu tahmin siteleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Kardeşlerim malumunuz haber sitelerinde bu aralar bir sürü "Fırtına geliyor dikkat" "dondurucu soğuklar geliyor" "Kara kış kapıda" tarzı haberler yapılarak insanlar endişelendirilmekte...Hava durumunu incelediğimizde o kadar da abartılacak bişey olmadığını gördüm...Bende bir çalışma yaparak en iyi hava durumu tahmin sitelerini tespit edip düşüncelerinizi almak istedim...

1- Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

2- Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

3- Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Ben bu yalancı medyaya hiçbir konuda inanmıyorum. Artık haberleri facebook ve twitter'dan insanların yorumlarına bakarak takip ediyorum.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bi abartmadır gidiyor.. insanlar zaten diken üstünde...bi deprem haberi yapıyolar millet gerim gerim geriliyor...

az önce accuweatherden saatlik duruma baktım. haber kanallarına göre ankarada bugün yoğun kar görünüyor, accuya göre de batikentte 1 saat yağmur yağıp geçip gidecek...kar falan gözükmüyor...bence Ankara'da kar var diyerek çankaya -oran  gibi yüksek yerleri kastediyorlar...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aynen kardeş. Hele şu deprem muhabbetine ayar oluyorum. Bunu bilebilseydi Japonlar bilirdi. Adamlar beşik gibi sallanıyorlar.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bi abartmadır gidiyor.. insanlar zaten diken üstünde...bi deprem haberi yapıyolar millet gerim gerim geriliyor...

az önce accuweatherden saatlik duruma baktım. bugün yoğun kar görünüyor, batikentte 1 saat yağmur yağışı geçip gidecek...kar falan gözükmüyor...bence Ankara'da kar var diyerek çankaya -oran  gibi yüksek yerleri kastediyorlar...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33