06 AR 1898

burakkk · 63 · 13632

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Carbon fiber desenli folyolara birkaç örnek. Birde ihtiyacın olursa Etlik'te Boom Garage Tuning'te çalışan üyemiz var. İsmi Can, yardım isteriz kendisinden.

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
  • Ad Soyad: Burak
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2004
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Carbon fiber desenli folyolara birkaç örnek. Birde ihtiyacın olursa Etlik'te Boom Garage Tuning'te çalışan üyemiz var. İsmi Can, yardım isteriz kendisinden.

Şimdi bende gittigidiyorda falan bu ürünlere bakıyodum abi ya :) Abi arabanın önündeki kaplamalar falanda attı nisan mayıs gibi mecburen yeniden kaplatıcam oraları yani isim vermiyim vermiyim dedim ama arabayı ilk aldığımda düzgün iş olsun ucuzuna kaçmayalım diye en bilindik yerdir dedim fifty tuningde yaptırdım bütün modifiye işlemlerini ama 1-2 hafta sonra attı folyolar adam taş sıçramıştır diyo.. Yani o tür adamlarla uğraşmıyim tekrar diyorum forumdan güvenebileceğimiz işini hakkıyla yapan arkadaşlar varsa sizinde önereceğiniz orada yaptırıyim yada son ihtimal malzemeyi kendim alıp uğraşıcam artık...
Bi yerde küçük adamların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
O zaman sana Can kardeşimizi, çalıştığı yeri ve yaptığı birkaç işten örnekleri aşağıda fotoğraflarla göstermek isterim. Böylece karar vermene yardımcı olmuş olurum. Etlik Kuyu yazısı caddesinden Hacı kadın Camisi'ne geldiğinde ışıklardan sola (Antares'e doğru) döndüğünde, sağdan 6. veya 7. apartmanın altında burası ;) İsmi Boom Garage

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
senin sözün bi güvence fotoğraflar da ayrı bi güvence abi yaptığı iş ortada gibi bu işleri halledeceğim zaman adres belli o zaman :)
Bi yerde küçük adamların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Birde yabancı değil. İçimizden bir arkadaş. Orada çalışıyor, kendisine cepten haber verdim, konuya cevap yazacak. ;) Sıkıntılı durumlar söz konusu olursa şayet (olmamasını dileriz) Can yaptığı işin arkasındadır her daim.

senin sözün bi güvence fotoğraflar da ayrı bi güvence abi yaptığı iş ortada gibi bu işleri halledeceğim zaman adres belli o zaman :)

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
Birde yabancı değil. İçimizden bir arkadaş. Orada çalışıyor, kendisine cepten haber verdim, konuya cevap yazacak. ;) Sıkıntılı durumlar söz konusu olursa şayet (olmamasını dileriz) Can yaptığı işin arkasındadır her daim.

Eyvallah abi :) martın 15'inden sonra arabayı yaza hazırlamaya başlıycam artık cam filmi, gösterge konsol aydınlatması, kaplamalar jant lastik filan. Cam filmi, konsol kaplamayla  boom garage'de başlarız artık kısmetse :)

Çevrimdışı CaN

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Can Bektaş
  • Marka: Ford
  • Model: Sierra
  • Model Yılı: 1993
öncelikle merhabalar Uğur abi söyledi şimdi işlerden dolayı foruma fazla giremiyorum Uğur abi zaten fotoğrafları eklemiş biz araç kaplama chip tuning boya koruma üzerine çalışan bir dükkanız konuda yorumları okudum ama şöyle birşey var karbon malzemenin iyisini bulmak çok zordur yurtdışı sipariş ile hexis almak gerekir oda ciddi anlamda maliyet demektir bunun dışında karbon değilde normal renk folyolarımız mevcut araç kaplamada kullanılması gereken kast ve hava kanallı olan folyolarda hiç bir sıkıntı çekmezsiniz zaten bu folyoların 3 seneye kadar garantisi vardır ancak anladığım kadarıyla sizin aracınızda 671 serisi genelde reklamcıların kullandığı reklam folyoları kullanılmış bu yüzden atma yapmış yerimiz etlik adanan yüksel caddesinde isterseniz buyrun uğrayın hem bi çayımızı kahvemizi için hemde beraber fikir yürütelim :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İnşallah diyelim. O zaman bizim uygulama buluşmasınada katılırsın :) ekipman var aşağıdaki linkleri incele

Forum ekipmanları listesi

06 Nisan veya 13 Nisan'da yapılması planlanan geleneksel uygulama buluşması (Kılıçlar köyü - Kazan)

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
öncelikle merhabalar Uğur abi söyledi şimdi işlerden dolayı foruma fazla giremiyorum Uğur abi zaten fotoğrafları eklemiş biz araç kaplama chip tuning boya koruma üzerine çalışan bir dükkanız konuda yorumları okudum ama şöyle birşey var karbon malzemenin iyisini bulmak çok zordur yurtdışı sipariş ile hexis almak gerekir oda ciddi anlamda maliyet demektir bunun dışında karbon değilde normal renk folyolarımız mevcut araç kaplamada kullanılması gereken kast ve hava kanallı olan folyolarda hiç bir sıkıntı çekmezsiniz zaten bu folyoların 3 seneye kadar garantisi vardır ancak anladığım kadarıyla sizin aracınızda 671 serisi genelde reklamcıların kullandığı reklam folyoları kullanılmış bu yüzden atma yapmış yerimiz etlik adanan yüksel caddesinde isterseniz buyrun uğrayın hem bi çayımızı kahvemizi için hemde beraber fikir yürütelim :)
En kısa zamanda uğramaya çalışıcam inşallah. Kafamda bi sürü şey var zaten hem onları oturur konuşuruz fikir alırım hemde tanışmış oluruz :)

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
İnşallah diyelim. O zaman bizim uygulama buluşmasınada katılırsın :) ekipman var aşağıdaki linkleri incele

Forum ekipmanları listesi

06 Nisan veya 13 Nisan'da yapılması planlanan geleneksel uygulama buluşması (Kılıçlar köyü - Kazan)
İnşallah o gün boş olursam kesinlikle katılmak istiyorum buluşmaya :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Buluşma gününe kadar yapacaklarını planla. Malzemelerini hazırla o zaman ;)

Çevrimdışı Çağdaş İNAY

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +77/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Çağdaş İNAY
  • Marka: Mercedes-Benz
  • Model: 280 SE
  • Model Yılı: 1983
Maşallah kupon araç diye nitelendirilebilecek titizlikle ilgilenilmiş bir otomobil. Allah kazadan beladan esirgesin. Güle güle kullanın. Bu araçta klima var değil mi?

Çevrimdışı D@rk34

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +62/-2
  • Ad Soyad: Tansu
  • Model Yılı: 2006
  • Yakıt Tipi: Motorin
Maşallah araç güzel sisler xenon mu yoksa güzel bir ampul mü taktın kardeş.

 Tapatalk aracılığı ile gönderildi 

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
Buluşma gününe kadar yapacaklarını planla. Malzemelerini hazırla o zaman ;)
Tamam :)

Çevrimdışı burakkk

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +2/-0
Maşallah kupon araç diye nitelendirilebilecek titizlikle ilgilenilmiş bir otomobil. Allah kazadan beladan esirgesin. Güle güle kullanın. Bu araçta klima var değil mi?
Çok teşekkürler :) Evet klima var.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33