42 YL 654 :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrim

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Devrim Caglayan
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Daha önce hyundai accent vardı full kazalı olduğu için geri vermiştim. Ardından Siena aldım maşAllah çok iyi  :) ve bu zaman süreçi içerisinde pek pc kullanmadım. Aslında resimleri koymayacaktım yanlış olur düşüncesi içerisindeydim, sonuçta hyundai forumu ama Uğur hocam sağolsun izin verdi.  :)

Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Fotoğraflar için teşekkürler. İzin vermek gibi birşey yok Devrim kardeşim. İlla Hyundai araç sahibi olmak şart değil. Hangi marka ve modelde olursa olsun, yeterki paylaşım olsun. Sonuçta birçok taşıtın 4 lastiği ve motoru var :) Hemen hemen hepsi akaryakıta vergi ödüyor :D ForumHyundai.com'da öyle ayrım gayrım yok :D

Çevrimdışı devrim

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Devrim Caglayan
  • Model: Farklı marka kullanıyorum
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Fotoğraflar için teşekkürler. İzin vermek gibi birşey yok Devrim kardeşim. İlla Hyundai araç sahibi olmak şart değil. Hangi marka ve modelde olursa olsun, yeterki paylaşım olsun. Sonuçta birçok taşıtın 4 lastiği ve motoru var :) Hemen hemen hepsi akaryakıta vergi ödüyor :D ForumHyundai.com'da öyle ayrım gayrım yok :D
Haklısınız hocam  :) Bu arada resimleri düzenlemişsiniz teşekkür ederim  :D
Bir milletin kültür düzeyi üç safhada; devlet, düşünce ve ekonomideki çalışma ve başarılarının özüyle ölçülür.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
[ img width = 700] resim linki [ / img ] yaparsanız iyi olur, sayfa dışına kaymaz. ;)

Haklısınız hocam  :) Bu arada resimleri düzenlemişsiniz teşekkür ederim  :D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33