98 Mazda 323 Familia nasıldır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Bende şu 98 model Mazda 323 1,6 inceledim. Dün akşam fabrikada tanıştığım bir arkadaşta vardı.  Aşağı yukarı aynı rakamlara satılıyor. 12-14 bin arası var. çok temiz km düşük olanlar 15-16bin. 323'lerin kronik sorunuda direksiyon pompası arızasıymış. yalnız şu anda km si ile oynanmamış ve düşük km li bulmak çok zormuş. Arkadaşın anlattığına göre, motoru rektefeden sonra randuman vermezmiş. Bagajıda lpg tankı olmasına rağmen oldukça geniş. Hoşuma gitmeyen tarafı, vites konsolu oldu. Vites yüksekte duruyor Magirus vitesi gibi, birde direksiyondan mı, koltuktan mı anlayamadım, şoför koltuğu pek ergonomik gelmedi. Ama yakıtını duyunca şaşırdım, kış mevsiminde araba şehir içi 18-19 kuruş yakıyormuş. Eğer gerçekten öyleyse yakıt tüketimi çok ekonomik, uzun yolda kaç yakar merak ettim sordum, denemedim dedi.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Yeni konu açıp tanıtsaydın daha iyi olurdu s. yönetim   :dondurma:  :kaçkaç: :kaçkaç: :kaçkaç: :tatilci: :tatilci: :tatilci:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Yeni konu açıp tanıtsaydın daha iyi olurdu s. yönetim   :dondurma:  :kaçkaç: :kaçkaç: :kaçkaç: :tatilci: :tatilci: :tatilci:

Düzelttim çok haklısın. +2  :iyi:

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
:utanmak:

Arka koltukları çok rahat, arka koltuğa 2 kişi oturduk gittik ama 3. kişide rahat oturabilir. Diz mesafeside fena sayılmaz. Tavan biraz basık geldi. Ama kesinlikle kötü bir araç değil. Yani ben beğendim. Kaportasının sağlamlığı konusunda bilgin var mı? Nasıldır? Yalnız birşeyi söylemeden geçemem, kaloriferi mükemmel ısıtıyor :) İçerisi çok iyi ısınıyor. Dışarıda -12 -14 civarı hava varken iç mekan abartmıyorum 23-28 derece :) arabadan inince herkesin kafasından buhar tütüyordu.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33