Yeni Nissa Qashqai

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugsat

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tuğşat oğuz
  • Marka: Nissan
  • Model: Yeni Nissa Qashqai
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Tipi: Benzin
Merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım Babam bana Nissa Qashqai 2014 model alacak ve ben araba daha önce hiç sürmedim.  :aglak:  ehliyet alacağım ama Nissa Qashqai sürebilir miyim bu arabayı kullanan var mı  internette baktım araba çok güzel ama beni biraz heyecan sardı  yardımcı olurmusunuz daha önce hiç araba kullanmayan birisi olarak başlangıcı bu arabada yapacağım tavsiye edermisiniz bu araba  ve sürmesi nasıl kolay mı :/

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
sevgili Tuğşat, heyecanını anlıyorum, bizlerde o yollardan geçtik, yeni başlayan biri için quasqai 2 beden büyük gelir sana... bunu yerine başlangıç olarak tecrübe kazanabileceğin bir araç tercih etmelisin, öncelikle kendini geliştirmen lazım... en az 1 sene tecrübe kazandıktan sonra quasqaiyi istersin babacığından... birde tecrübe kazanmaya başlamak için forumumuzu takip edersen, çok şey öğreneceğine eminim.... birde senden ricam Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap  linkine tıklayıp yeni konu açarak seni daha yakından tanımamızı sağlayabilirsin...

Çevrimdışı tugsat

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tuğşat oğuz
  • Marka: Nissan
  • Model: Yeni Nissa Qashqai
  • Model Yılı: 2014
  • Yakıt Tipi: Benzin
cevaplarınız için çok teşekkür ederim (:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aileye hoşgeldin. Öncelikle çok şanslısın. Öğrenmek kolay ;) Adana'da sana yardımcı olabilecek onlarca sürücü kursu direksiyon eğitmeni vardır ;)

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhaba Hoşgeldiniz. Bu Konuda Size En Fazla Yakın Olarak Ben Varım 19 Yaşındayım. Clio 2 De Öğlendim Ben Devir Saati Park Sensörü Manuel Vistes Sizin Anlıcağınz En Boş Arabada Öğrendim. Motorun Sesini Dinliye Dinliye Vites İstediğini Anladım Aynalara Bakarak Park Ettim Park Sensörsüz. Sana Önericeğim Şunlar Trafiğe Yavaş Yavaş Gir. İlk Boş Yolda Sonra Ara Sokaklarda Sonra SAkin Trafikte Sonra Yoğun Trafikte. Bide Kendinden Tatmin Olmaya Başlayınca Otobana Çık Bi Pedalın Ve Vites araklarının Tadına Bak Şerit Takibini Öğren Sollarken Yol Verirken Dikkat Et Bunlarda Önemli. Ama Direk Qashqai İle Trafiğe Girme.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33