2.el Oto Ekspertiz Deneyimlerimizi Paylaşalım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oguzhantsci

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +87/-0
  • ForumOtomobil Ailesi Üyesi
  • Ad Soyad: oğuzhan taşcı
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Numaram var sende test merkezi lazım olursa 4x4 ve motosiklet testide yapan yer var. Tanıdık. Ara beni. Bari Mustang alınca haberim olsun [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]
Land Rover ile bi tur atamadan gitti vay bee :( satın alan adamı görseydim taş koyardım [emoji1] [emoji1] [emoji1]  Allah hayırlı uğurlu etsin. Alanada satanada. Computest işiniz olunca bana haber verin.
Arkadaşlar herkese merhaba. Bugün yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istedim. Bugün Land Rover marka aracımı sattım. Yeni sahibi almaya Sakarya'dan geldi. Gelmeden önce ki telefon konuşmamızda kendisinin bir usta yada computest ayarlamasını söyledim. Alıcı arkadaş bugün sabah geldi, AŞTİden karşıladım ve nereye gitmek istediğini sordum bana herhangi bir usta yada test yeri araştırmadığını ve bana bıraktığını söyledi. Bende kendisini İskitlerdeki test merkezlerinin olduğu caddeye götürdüm. Kendi seçtiği bir computeste girdik. Araç 4x4 olduğu için 300 tl istediler. Alıcı çok diyerekten pazarlığa başladı fakat test merkezinde ki adam anca 270 liraya indi. Ben yanlarına gittim adama bir kez hadi sabah siftahı olsun dedim adam hemen tamam 200 lira olsun dedi. Daha sonra arabayı teste aldı ve alıcıyı yanına çağırdı. Bende hafif yaklaştım neler konuştuğunu dinlemek için. Adam alıcıya arabayı öyle bir ballandırıyorduki neredeyse vazgeçecektim satmaktan. Bu araba dağ-bayır görmemiş, altında santim çizik yok, kaçırılmayacak araba vs vs. Test merkezinden çıktıktan sonra alıcı bana computest sahibi arkadaşınız mı diye sordu gerçekten çok kuşkulandı adam bi yerleri aramaya başladı neyseki sıkıntısız aldı gitti.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben o bilgiyi alabilirim abi sık sık işim oluyor. Uygunsa burdan yazabilirsin değilse özelden bekliyorum :)

Teşekkür ederim abi aklımda :)
2005 Honda Civic,2012 Honda Civic,2013 Vw Golf,2007 Honda Civic,2012 Audi A3 , 2015 Vw Golf,2009 Bmw 320i,2005 Land Rover,2009 Honda Civic,2012 Mercedes c180

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Tamam

Çevrimdışı oguzhantsci

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +87/-0
  • ForumOtomobil Ailesi Üyesi
  • Ad Soyad: oğuzhan taşcı
4x4 lere ilgi ne zaman başladı?
Vay be abi o kadar temizdi araba . Bu arada sen ne ara Land Rover aldın ? Sıradaki araba artık Porsche mustang felan olur heralde :) Bu arada Allah hayırlı arabalar ve kazançlar versin. Şaka yapıyorum :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim teşekkür ederim çok daha güzelleri senin olsun inşallah. Kısa bir sevda oldu Land benim için 26. Gün sattım😄

BMW almıştım sattıktan sonra valide hanım yüksek araba deyip durdu aldıktan sonra gördük ki devrilme olasılığı yüksek ve hızlı giderken kontrol zor ( Land Rover için) anında sattık. 😄
2005 Honda Civic,2012 Honda Civic,2013 Vw Golf,2007 Honda Civic,2012 Audi A3 , 2015 Vw Golf,2009 Bmw 320i,2005 Land Rover,2009 Honda Civic,2012 Mercedes c180

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Aman eksik olsun kardeş. İyi etmişsiniz.
4x4 lere ilgi ne zaman başladı?
Vay be abi o kadar temizdi araba . Bu arada sen ne ara Land Rover aldın ? Sıradaki araba artık Porsche mustang felan olur heralde :) Bu arada Allah hayırlı arabalar ve kazançlar versin. Şaka yapıyorum :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim teşekkür ederim çok daha güzelleri senin olsun inşallah. Kısa bir sevda oldu Land benim için 26. Gün sattım😄

BMW almıştım sattıktan sonra valide hanım yüksek araba deyip durdu aldıktan sonra gördük ki devrilme olasılığı yüksek ve hızlı giderken kontrol zor ( Land Rover için) anında sattık. 😄

Çevrimdışı degerkaybi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Hak Hukuk Bürosu
DEĞER KAYBINIZ KAZANCINIZ OLSUN
Şirketimiz bünyesinde çevrenizde yaşanan trafik kazalarına ilişkin değer kayıplarının tahsili yönünde yaptığımız bu çalışma çerçevesinde, sizlerden destek bekliyor ve beraber kazanmaya sizleri davet ediyoruz.Siz değerli dostların kendi araçlarınızın dışında da bizlere yönlendireceğiniz trafik kazalarından ek gelir elde etmeniz mümkün olacaktır.
Not: Türkiye Genelinde Geçmişe yönelik 2 yıla kadar yaşanan trafik kazalarında tazminat alınabilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi İçin..
Whatsapp 0541 655 08 49
FACEBOOK Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
İNSTAGRAM  Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı METİN TEKİN

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: METİN TEKİL
  • Marka: CİTROEN
  • Model: C4
  • Model Yılı: 2010
Herkese selamlar arkadaşlar, peki İstanbul'da önerebileceğiniz bir yer var mıdır? aracımı şuan satmayacağım ama satacağım zaman da elimde rapor olsun istiyorum. Tabı hazırda para dönüşü olmayacağından hesaplı bir yer bulmam lazım.Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap, Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap, Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap gibi yerler mi tercih etmeli yoksa zincir olmayan tek yerler mi tercih etmeliyim?

Çevrimdışı Bülent Seyfi

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Bülent Seyfi Özsoy
  • Marka: Alfa Romeo
  • Model: 159
  • Model Yılı: 2010
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ekspertiz demek 2 arada 1 derede çalışmak demek ne araç sahibini ne müşterisini memnun edebilirsin

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33