15000 E kadar araç almak istiyorum

drulz · 73 · 16693

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008
Boya durumunu yazmamis arac normalden temiz gorunuyor. Komple Boyali olabilir

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Boya durumunu yazmamis arac normalden temiz gorunuyor. Komple Boyali olabilir

sormak gerek

Çevrimdışı Hamit

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +210/-0
  • Forum Otomobil
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2008

Kilometre orjinal ise tadından yenmez.
Fiyati cok yuksek bence

Çevrimdışı gokhankaradas

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: gökhan karadaş
  • Marka: fiat
  • Model: marea hlx
  • Model Yılı: 2001
marea yada brava konusunda aklınızda soru ısaretı kalmasın içinize sinen aracı bulduğunuzda yapışın  :D :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Çevrimdışı drulz

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Fuat Baykal
Arkadaşlar 10 bin lira kredi çektim yeni bütçem 25.000 tl otomatik ve hatcback en az 2002 model (o da Civicler için geçerli) bir araç almak istiyorum eski bütçem ile temiz bir araç bulamadım :/ Araştırdığım kadarı ile Ankara içi 2 tane honda jazz var 1 tane 2002 civic ls var (km200000), Ford focus hatcbackler 2001 model falan oluyor düzgün yüksek model bulamadım.. önceki kasa fiestalar var.. 1 adet mitsubushi colt var, 1 adet C4.. ve hasar kayıtlı megane 2ler.. kafam iyice karıştı.. Honda Jazz'ı seviyorum ama kimse önermiyor çevremde, sanırım ncap testinden kalmış kaza videosunu izledim tavan mavan dağıldı komple :/ renault clioları sevemedim gitti.. sizce ne yapmalıyım ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
bence 2002 model, otomatik şanzımana güvenme. Her ne kadar Honda bile olsa. Manuel şanzımanlı araçlara bakman daha iyi. Citroen C4'ün 5 kapılı temizini bulursan tavsiye ederim. Focus'ta iyidir. Renault Clio Dizel (1,5) temizinden bulursan pişman etmez. Tabi aracın iç hacmi tatmin edermi orası sana kalmış. Benim için dar bir araç. Yalnız Clio dizellerin yakıt cimrisi olduğunu bil.

Çevrimdışı drulz

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Fuat Baykal
Manuel aracı baya denedik eşimle ama kullanamıyor malesef otomatik almak zorundayım yoksa ne arabalar var manuel :/ Focus 2001 model falan var onların şanzumana da güven olmaz haliyle..Colt ve Honda Jazz konusunda ne düşünüyorsun üstad ?
bence 2002 model, otomatik şanzımana güvenme. Her ne kadar Honda bile olsa. Manuel şanzımanlı araçlara bakman daha iyi. Citroen C4'ün 5 kapılı temizini bulursan tavsiye ederim. Focus'ta iyidir. Renault Clio Dizel (1,5) temizinden bulursan pişman etmez. Tabi aracın iç hacmi tatmin edermi orası sana kalmış. Benim için dar bir araç. Yalnız Clio dizellerin yakıt cimrisi olduğunu bil.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Honda'nın otomatik şanzımanı güvenilir ama yinede yıldan dolayı şüpheliyim. Bugün bir otomatik şanzımanı onarımsız aaaa içinde ne varmış :D ustam sök bakalım geri toplarız desen en az 600-700 TL :) kaldı ki onarımı. Şahsi fikrim yaşlı bir otomatik şanzıman her zaman sorun çıkarma potansiyeline sahiptir. Burada herhangi bir markadan değil Honda'dan bahzediyoruz. Kullanıcılarından otomatiği ile ilgili belkide en az şikayet gelen markalardan biri ama bu kumar oynamak gibi birşey. Karar senin. Ben senin yerinde olsam manuel şanzıman bir araç alıp, 1-2 set baskı balatayı gözden çıkarıp eşiminde manuel şanzımanlı araç kullanmayı öğrenmesini sağlardım. 2 set baskı balatası 250 TL'den 500TL eder ;) ama kafanda rahat olur. Belki 2. Set baskı balatasına ihtiyacın olmadan manuel şanzımanı kullanmayı öğrenir. Sende rahat edersin.

Manuel aracı baya denedik eşimle ama kullanamıyor malesef otomatik almak zorundayım yoksa ne arabalar var manuel :/ Focus 2001 model falan var onların şanzumana da güven olmaz haliyle..Colt ve Honda Jazz konusunda ne düşünüyorsun üstad ?

Çevrimdışı gokhankaradas

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: gökhan karadaş
  • Marka: fiat
  • Model: marea hlx
  • Model Yılı: 2001
Arkadaşlar 10 bin lira kredi çektim yeni bütçem 25.000 tl otomatik ve hatcback en az 2002 model (o da Civicler için geçerli) bir araç almak istiyorum eski bütçem ile temiz bir araç bulamadım :/ Araştırdığım kadarı ile Ankara içi 2 tane honda jazz var 1 tane 2002 civic ls var (km200000), Ford focus hatcbackler 2001 model falan oluyor düzgün yüksek model bulamadım.. önceki kasa fiestalar var.. 1 adet mitsubushi colt var, 1 adet C4.. ve hasar kayıtlı megane 2ler.. kafam iyice karıştı.. Honda Jazz'ı seviyorum ama kimse önermiyor çevremde, sanırım ncap testinden kalmış kaza videosunu izledim tavan mavan dağıldı komple :/ renault clioları sevemedim gitti.. sizce ne yapmalıyım ?
  otomatık nıssan almera var dayımda ıstersenız numarasını veriyim  ;) ;)

Çevrimdışı sinan__

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +44/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan
  • Marka: Renault
  • Model: Megane
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Motorin
Özellikle daihatsu sirion u öneririm. Sizde araştırırsanız daha iyi bilgi edinirsiniz.
Ömrünün baharında bir Makine Mühendisi.

Çevrimdışı sinan__

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +44/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sinan
  • Marka: Renault
  • Model: Megane
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Motorin
Bulmaya çalışacağınız jazz ların ve megane 2 lerin çoğu hasar kayıtlı olacaktır. Civic in piyasasıda bu aralıkta değil forumda da civic kullanıcıları var en az 30bin tl den yazarlar bugün ilan verseler. Yani bakacağınız civiclerinde arıza sinyali vermeye başlamış olabileceği ve bu yüzden uygun fiyat yazıldığını düşünüyorum.
Ömrünün baharında bir Makine Mühendisi.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33