A4 Makine...

Ziyaretçi · 5 · 6273

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melihksn

• Ziyaretçi
Evet arkadaşlar öğle yemeğimi yedim tam çay keyfimi yaparken bir fatura geldi önüme doğuş ototadan bir Audi A4 2.0 TDI alınmış şirketimize.Tabi haliyle nasıl haberim olmaz nasıl gidip incelemedim diye kısa bir şokun ardından auidi nın sıtesınde ürünü incelerken buldum kendimi.Aman allahım bu ne dedim her araç incelemesinden sonra fikrim değişiyor sanırım şimdide a 4 almaya karar veriyrodum ki 117 binlik (şirket filo indirimli fiyatı normalde 130 bin civarı :) ) fiyatını görünce astrada güzeldi diye törpüledim arzularımı gerçi bir konu daha açılmış aslında ama yinede resimleri paylaşmak istedim.
Ama sözünü aldım araç gelsin deniyip sizlerle paylaşcam bu makinanın performansını :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Melih senin bu otomobiller hakkında yaptığın açıklamalara hayranım biliyormusun. Yaşayarak anlatıyorsun :) Bir kere başlık çok etkileyici A4 Makine! :D Dört gözle bu makinenin detaylı incelemesinide yayınlamanı bekleyeceğim. Fiyat konusunda bizi misliyle aşan rakamlar. Ama otomobil dersen! Bu kesinlikle herkesin hayalindeki otomobil derim. Paylaşım için teşekkürler +1 puan veriyorum sana ;)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin :)

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Melih senin bu otomobiller hakkında yaptığın açıklamalara hayranım biliyormusun. Yaşayarak anlatıyorsun :) Bir kere başlık çok etkileyici A4 Makine! :D Dört gözle bu makinenin detaylı incelemesinide yayınlamanı bekleyeceğim. Fiyat konusunda bizi misliyle aşan rakamlar. Ama otomobil dersen! Bu kesinlikle herkesin hayalindeki otomobil derim. Paylaşım için teşekkürler +1 puan veriyorum sana ;)

Valla heycanla beklemekteyim bende ödemesini az önce çıktım. Rabbim kendimizinkinide bukadar rahat ödeterek versin bize :) geldiği gün denicem hemde :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Melih kardeşim, inanırmısın yazdıklarını satır satır, paragraf paragraf okudum. Sana şunu söyleyeyim, her defasında söylüyorum ama anlatım tarzın mükemmel.

A4 Makineye gelince! Aracı anlatmandan sanki aracın içindeymişim hissiyatına kapıldım. Araca binişten, kapıların kapatılmasına, motorun verdiği tepkimeye, klimaya ve donanıma hayran kaldım yalan yok. Daha önce 2005 Audi A6 Quatro'ya ve 2008 Audi A4 ile seyehat etmiş ve iç mekanı incelemiştim. O zamanlarda da ulaşılamayacak geliyordu Audi markası, hala değişen birşey yok! Hala ulaşılacak gibi görünmüyor.

Konforu, güvenliği, tasarımı ve arması ile :) dört dörtlük bir otomobil. Birgün bizlerde bunun ruhsatını ve anahtarını cebimize koyabilir miyiz bilmiyorum ama gerçekten efsane otomobiller. Zaman ilerledikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran Audi, otomobil sektöründe aşılması çok zor çıta seviyesinde bana sorarsanız.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Amin :)

Melih kardeşim, inanırmısın yazdıklarını satır satır, paragraf paragraf okudum. Sana şunu söyleyeyim, her defasında söylüyorum ama anlatım tarzın mükemmel.

A4 Makineye gelince! Aracı anlatmandan sanki aracın içindeymişim hissiyatına kapıldım. Araca binişten, kapıların kapatılmasına, motorun verdiği tepkimeye, klimaya ve donanıma hayran kaldım yalan yok. Daha önce 2005 Audi A6 Quatro'ya ve 2008 Audi A4 ile seyehat etmiş ve iç mekanı incelemiştim. O zamanlarda da ulaşılamayacak geliyordu Audi markası, hala değişen birşey yok! Hala ulaşılacak gibi görünmüyor.

Konforu, güvenliği, tasarımı ve arması ile :) dört dörtlük bir otomobil. Birgün bizlerde bunun ruhsatını ve anahtarını cebimize koyabilir miyiz bilmiyorum ama gerçekten efsane otomobiller. Zaman ilerledikçe gelişen teknolojiye ayak uyduran Audi, otomobil sektöründe aşılması çok zor çıta seviyesinde bana sorarsanız.

Kesinlikle abi tek kelimeyle etkileyici bi araç Allah herkeze nasip etsin diyelim :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33