Alfa romeo 159 - jaguar x type 2,0 dizel

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı orhan özalan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: orhan özalan
  • Marka: opel
  • Model: vectra
  • Model Yılı: 1996
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar ben  bir araba almak istiyorum 35,000 en fazla 40,000 tl. ye kadar. kafamdaki arabalarda alfa romeo 159 veya jaguar x type iki araçta dizel ve 2,0 motor. Piyasada pek tutulan modeller değil ama görünüş olarak bu ikisinde seçim yapacağım sizce hangisini almalıyım. Fiyat olarak birbirleriyle aynı sayılırlar model olarakta aynılar. Mesela 2007 model alfa 159 ile gene 2007 model jaguar aşağı yukarı aynı gibi hoşuma giden 2 aracın linkinide aşağıya koydum.

Fikir verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Valla Orhan bey, ikiside birbirinden güzel. Alfa 159 daha vahşi ve gösterişli geldi gözüme. Sanırım ben olsam Alfa Romeo 159 derdim. Teknik detayları karşılaştırmadım ama görsel olarak sanki Alfa 159 göz kırpıyor

Merhaba arkadaşlar ben  bir araba almak istiyorum 35,000 en fazla 40,000 tl. ye kadar. kafamdaki arabalarda alfa romeo 159 veya jaguar x type iki araçta dizel ve 2,0 motor. Piyasada pek tutulan modeller değil ama görünüş olarak bu ikisinde seçim yapacağım sizce hangisini almalıyım. Fiyat olarak birbirleriyle aynı sayılırlar model olarakta aynılar. Mesela 2007 model alfa 159 ile gene 2007 model jaguar aşağı yukarı aynı gibi hoşuma giden 2 aracın linkinide aşağıya koydum.

Fikir verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Orhan Abi bende Alfa Romeo diyorum.. linkteki araba gerçekten nefis.. pırıl pırıl... Türkiye şartlarında Jaguar, parça ve işçilik konusunda sıkıntılı bir araç.. Yağ filitresini değiştirecek babayiğit bile zor bulursunuz... Ustaya bu arabanın yağı değişecek diye gidersiniz, arabanın etrafında gezer filtreyi arar göz ucuyla çaktırmadan..  :hihihi: 

Çevrimdışı orhan özalan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: orhan özalan
  • Marka: opel
  • Model: vectra
  • Model Yılı: 1996
Teşekkürler arkadaşlar benimde gönlümde alfa vardı zaten farların duruşu arabadaki estetik uyumu flan çok hoşuma gitmişti. Fakat forumu karıştırırken bi arkadaşın yazısı kafamı karıştırdı türkiyede bu arabaları doğru dürüst tamir edecek usta yok demiş. yarın bi gün bi arızası olduğu zaman sanayi sanayi arabayı dolaştırırsam işim kötü.  :)
Forumda buarabadan kullanan birini denk getirebilsem iyi olacaktı. 
Birde forumda yeniyim neyi nerde arıyacağımı anlayamıyorum bu tip arabaları karşılaştırmak için nereye bakmam lazım.
Tekrar teşekkürler.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Teşekkürler arkadaşlar benimde gönlümde alfa vardı zaten farların duruşu arabadaki estetik uyumu flan çok hoşuma gitmişti. Fakat forumu karıştırırken bi arkadaşın yazısı kafamı karıştırdı türkiyede bu arabaları doğru dürüst tamir edecek usta yok demiş. yarın bi gün bi arızası olduğu zaman sanayi sanayi arabayı dolaştırırsam işim kötü.  :)
Forumda buarabadan kullanan birini denk getirebilsem iyi olacaktı. 
Birde forumda yeniyim neyi nerde arıyacağımı anlayamıyorum bu tip arabaları karşılaştırmak için nereye bakmam lazım.
Tekrar teşekkürler.

Aslında piyasada az olan otomobillerin tamamı bu riskle karşı karşıya. Ama illaki ustasını bulabilirsiniz. Şahsen bana soracak olursanız tavsiyeniz varmı diye, yok derim ama sonuçta bunu kullanan insanlar nasıl kullanıyor? Birde öyle düşünmek lazım. Sonuçta otomobiller arızasız çalışmaz. Bu güne kadar birileri tamir bakımını yaptıysa, bundan sonrada yapacak birileri mutlaka olacaktır düşüncesindeyim

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33