arac tavsiye...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mbeker

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat BEKER
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Oncelikle herkese merhaba
yillardir araba hayaliyle yanip tutusan ben sonunda hayalimi gerceklestirmek uzereyim   :iyi: yalniz tecrubelerinizden yararlanmam lazim tabi uygun gorurseniz
butcem 19000 ile 21000 arasinda aklima tek yatan model suan icin skoda fabia 1.4 101 hplik modeli mantikli bi kararmi ? Kullananlardan bilgi alabilirsem cok sevinirim bunun yanind bu butcede dusunulebilecek mantikli modeller nelerdir?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Oncelikle herkese merhaba
yillardir araba hayaliyle yanip tutusan ben sonunda hayalimi gerceklestirmek uzereyim   :iyi: yalniz tecrubelerinizden yararlanmam lazim tabi uygun gorurseniz
butcem 19000 ile 21000 arasinda aklima tek yatan model suan icin skoda fabia 1.4 101 hplik modeli mantikli bi kararmi ? Kullananlardan bilgi alabilirsem cok sevinirim bunun yanind bu butcede dusunulebilecek mantikli modeller nelerdir?
Hosgeldin.
Kriterler nelerdir? Biraz bahsedermisin?

Sedan, hatchback, stationwagon
Dizel, benzinli
Avrupa, uzakdogu?

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Çevrimdışı Mbeker

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Murat BEKER
Hatchback kasa , o yasta dusuk km o fiyat araliginda bulmak imkansizlastigindan benzin dusunuyorum yakit konusunda cimri olcak performansida ortlama olsun niyetindeyim cogunlugunu sehir icinde kullancam araci yrica avrupa dusunuyorum kisaca fabianin bulundugu segment tercihim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Anlıyorum seni; bunun için tavsiye edeceğim araçlar, diğer araçlara nispeten şehir içi için uygun olanlar olacak. Liste yapalım bunların benzinli veya benzin+lpg li olanlarını araştırırsın.

Renault Clio Hb
Renault Megane 2 Hb
Renault Modus

Citroen C3
Citroen C4 (Favorim C4)

Fiat Punto
Fiat Palio
Fiat Stilo (Temizini bulursan harika otomobil)

Ford Fiesta
Fort Focus (Tavsiye edecek çok kişi olacaktır)

Chevrolet Aveo
Chevrolet Kalos
Chevrolet Lacetti
Not : Chevrolet artık Türkiye pazarından çekildi.

Opel Astra (Tavsiye ederim)
Opel Corsa

Peugeot 306
Peugeot 206
Peugeot 207
Peugeot 307

Seat Ibiza

Volkswagen Golf
Volkswagen Polo

Yukarıda saydığım araçlar senin bütçene uygun rakamlarda var. Tercih sana kalıyor. Lpg'li olmasına veya benzinli olacaksada km düşük temiz ve orijinal bir araba almanda uygun olur. Bir süre sonra Lpg takılır. Ama burada önemli olan bütçe. Uzakdoğu markalarını yazmadım. Ama düşünecek olursan Honda Jazz ve Toyota Auris öneririm. Bir bak istersen.

Birde Murat seni tanışma bölümüne bekliyorum. Tanışma mesajı yazarsan senide az çok tanımış oluruz.
Hatchback kasa , o yasta dusuk km o fiyat araliginda bulmak imkansizlastigindan benzin dusunuyorum yakit konusunda cimri olcak performansida ortlama olsun niyetindeyim cogunlugunu sehir icinde kullancam araci yrica avrupa dusunuyorum kisaca fabianin bulundugu segment tercihim

Çevrimdışı Abdulsamet_Altuncu

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Yakıt Tipi: Motorin
Ben de +olarak focus fiesta Vw grubu punto ve opel grubunu tavsiye ederim en iyi piyasa fisteada bence ekmek gibi gider :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Ben de +olarak focus fiesta Vw grubu punto ve opel grubunu tavsiye ederim en iyi piyasa fisteada bence ekmek gibi gider :)

+1

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33