citroen c5 1.6 e-hdi 115 hp executive mcp Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı check16

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: uğur can
  • Marka: fiat
  • Model Yılı: 2012
  • Yakıt Tipi: Motorin
Selamın aleykum, beyler babam fiat punto kullanıcısı 2012 model, arabasını değiştirmeye karar verdi. citroen c5 1.6 e-hdi 115 hp executive mcp almaya karar vermiş 81bin tl fiyatı var ama babam pazarlıkla baya düşürmüş fiyati, sizce değer mi? kullanan arkadaşlar varmı?

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
Aleyküm selam Uğur kardeşim öncelikle sitemize hoşgeldin...seni daha yakından tanıyabilmemiz için tanışma bölümümüzde kendini tanıtırsan çok daha şık olur... Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap buraya tıklayarak yeni konu açabilirsin...

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
ForumOtomobil.com'a yeni katılan üyelerimizden kendilerini kısaca tanıtmalarını rica ederiz. Forum yönetimi olarak mesaj yazma konusunda herhangi bir kısıtlama yapmadık. Üyelerimizin rahatça bilgi paylaşımında bulunmalarının daha önemli olduğunu düşündük.

Forum üyeleri arasında iletişim kolaylığı ve hitap konusunda herhangi bir olumsuzluk olmaması için kendinizi tanıtmanız konusunda ilginizi rica ederiz.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Aleykümselam Uğur Can. Allah hayırlısını nasip etsin. Önce seni tanımak isteriz. C5 fena değildir. Ama Fiat ile kıyaslama doğrumudur bakalım hep beraber.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Selamın aleykum, beyler babam fiat punto kullanıcısı 2012 model, arabasını değiştirmeye karar verdi. citroen c5 1.6 e-hdi 115 hp executive mcp almaya karar vermiş 81bin tl fiyatı var ama babam pazarlıkla baya düşürmüş fiyati, sizce değer mi? kullanan arkadaşlar varmı?

Çevrimdışı ugur_bek

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +7/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ugur bekcibasi
  • Marka: hyundai
  • Model: getz
  • Model Yılı: 2011
Kullanmak nasip olmadi ama 50 km kadar yolcu koltugunda deneyimledim. Aractan performans beklentiniz yoksa geri kalan tum isteklerinizi karsilayabilir bence. Bindigim arac henuz 1 yillik olmasina ragmen trim sesleri vardi. Ozellikle on gogus ile vites arasinda kalan kisimdan gicirtilar geliyordu. Gerci trim sesi olmayan arabada denk gelmedi ya orasi ayri bir konu. Otomatik vitesi milletin bahsettigi kadar sarsintili gelmedi bana. Bence insanlar yari otomatik bu tarz tek kavramali sanzimanlardan tam otomatiklerin konforunu bekliyor ama kendileri manuel vites kullanarak omurlerini curutuyorlar  :) Acikcasi ben kendi aracimi konfor odakli ugrasip cok yumusak kullanmadigim surece mcp sanzimandan fazla sarsiyorum  :) Okudugum kadari ile de sorunsuz bir sanziman.

Bence dusunulecek iki konu var. Birinci ve onemsiz olani deger kaybina deger mi? Ben aractan alacagim konforu hicbirseye degismem. Bu dunyada sifir D sinifi bir arac alinabiliyorsa hemen alip konforu yasamak lazim  :) Ikinci ve onemli konu ise aracin ebatlari. 13 yasimdan beri araclarla icli disli olmama ragmen bu ve benzeri araclar ebatlari konusunda beni korkutuyor. Nereye park edilir, park etmek kolaymidir, manevralari nasildir gibi sehir ici sorunlari sizin icin sorun degilse hemen aldirin.

Aldirin ki bizde arac su geciriyor mu diye islatalim  :yandan:

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
D segment araçları parketmek gerçekten zor oluyor. O yüzden d segment araç kullandıktan sonra c segment aracı kullanmak bir kenarda dursun, binip seyehat etmek bile insanı daraltıyor.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33