Günde 140 km yol için araç önerisi

drmn · 9 · 6216

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı drmn

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: drmn
  • Marka: -
  • Model: -
  • Model Yılı: -
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhaba Arkadaşlar

İşim dolayısla Antalya-Manavgat arasını hafta içi hergün gitmek zorundayım. otobüs, minibüs vs. derken günlük yol masrafım 24 TL'yi buluyor, saatlerce araba beklemek yağmur çamur da cabası. işim ile evim yaklaşık 140 KM bana yakıt konusunda çok problem çıkarmayacak 30.000-38.000 TL araç ne önerirsiniz. Az yakması önceliğim malum 24 TL veriyoruz hertürlü söylediğim km'de 30 TL civarı yakacak araç varmı ? varsa tavsiyeleriniz neler? Bu arada Manavgat Antalya arası dümdüz yoldur ve dur kalk yapmak zorunda değilsiniz ışığa yakalanmazsanız.

Çevrimdışı Abdulsamet_Altuncu

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +5/-0
psa grubu arabaları gayet az yakar onlara bi göz atabilirsiniz

Çevrimdışı gsad

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba Arkadaşlar

İşim dolayısla Antalya-Manavgat arasını hafta içi hergün gitmek zorundayım. otobüs, minibüs vs. derken günlük yol masrafım 24 TL'yi buluyor, saatlerce araba beklemek yağmur çamur da cabası. işim ile evim yaklaşık 140 KM bana yakıt konusunda çok problem çıkarmayacak 30.000-38.000 TL araç ne önerirsiniz. Az yakması önceliğim malum 24 TL veriyoruz hertürlü söylediğim km'de 30 TL civarı yakacak araç varmı ? varsa tavsiyeleriniz neler? Bu arada Manavgat Antalya arası dümdüz yoldur ve dur kalk yapmak zorunda değilsiniz ışığa yakalanmazsanız.
hocam az yaksın istiyorsan peugeot 301 de baya iyidir. geçende bir resim koydular internete 100 km de 15 tl yakmış araç

Çevrimdışı drmn

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Peugeot ve citroen seçeneklerim arasında aslında ama herkes gibi ben de tereddütte kalıyorum. Öneri için teşekkür ederim

Çevrimdışı mvphakan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +1/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: hakan uncu
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
bizde ankara kalecik arası git gel yapıyoruz hergün 150 km,bir arkadaşımız peugeot 206 aldı 2001 model 13,500 TL ye araç çok temiz..20tl filan diyor git gel.her sene 30.000 km yol yaparım iyi araç alıp değerden yemez diyor.sende öyle bişey düşünebilirsin.20.000 tl altı temiz iyi bir araç bulursan

Çevrimdışı drmn

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
sizin de dediğniz gibi 2010 sonrası alıp km yapıp değer kaybedip satmaktansa temiz 2007-2008 bi araç alıp kullanmak daha mantıklı görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. opel corsa 1.3 CDTI 2007 2008 model aklıma yatmaya başladı yakıt tüketimi de iyi gibi kasa da 2013 2014 le benziyo çok değişiklik yok gibi geldi şuan mantıklı bu geliyor. başta 38.000 TL'ye kadar çıkarım diyordum ama gerek yok. Opel corsa 1.3 CDTI konusunda düşüncelerinizi merak ediyorum. Paylaşırsanız mutlu olurum. Bu arada adım Ahmet, Gakgoşum, Antalya'da yaşıyorum. Bankacıyım.

Çevrimdışı brembo

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Kadir
Opel corsa cdi bildimiz multijet motoru kullaniyo opeli marka olarak sevmesemde bu motoru kullaniyo olmasi tercih sebebi olabilir tavsiye ederim cok saglam bi motor ontakim amortisorler grandepunto ile ayni

M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı anlgk3720

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Opelin motoru gerçekten avantajlı kasası da cazip geliyor tabi ama bence lpg avantajını da düşünebilirsin yakıt konusunda

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Günde 140 km için öncelikle dizel araç tavsiye ederim. Bu grupta bulunan Hyundai'lerin 1,5 dizel Accent veya 1,6 dizel i30'lar olabilir. Yanısıra Renault Clio tavsiye edebilirim. Eğer seni kışkırtmayacak ise 2400cc Honda Accord'ta yakıt tüketiminde MÜLAYİM kullanımda ideal yakıt tüketir. Bunun dışında volkswagen grubundan golf önerebilirim ama dizel olmalı. Yada benzinli motora sahip Seat ibiza 1,4 16V önerebilirim. Fiyatlardan sana hangisi uyar kararını verirsin

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33