Kia Sportage mi Hyundai Tucson mu

turan · 13 · 11764

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: mehmet turan
  • Marka: ford
  • Model: ka
  • Model Yılı: 1998
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaslar öncelikle herkeze slmlar uzun zaman sonra forumu ziyaret edebiliyorum umarım konu açma olayını doğru yapmissimdir malum teknolojiye uzağım kaç zamandir :D  sorum icin ilgili ve bilgili arkadaşlardan yardim bekliyorum Allah nasip ederse aralık ayı gibi 35.000 -40.000 tl.arasi 2005-2006 model arası Hyundai Tucson veya Kia Sportage  düşünüyorum bu iki araçtan hangisini tavsiye edersiniz veya bu segmentte tavsiye edebileceginiz başka marka varmı herkese hayırlı geceler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Turan tekrar hoşgeldin. Kardeşim Gencemin haklı bu iki araçta aynı aslında. Fotoğrafları paylaşayım sende gör. Suv alma konusunda kararlıysan başka modellerde önerelim. Sen alıştın şimdi sürekli arazidesin avantajlarını daha iyi bilirsin :)

Fotoğraflar

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Hosbulduk Uğur abi dediğin gibi 2.5 senedir dağlardayim başka araçlar Kesmez bizi   :) iki arabada model ve motor olarak  aynı galiba ama Hyundai  Türkiye de daha çok tanınan servis ağı daha iyi bulunan parçası daha çabuk bulunan bi araç gibi geliyo bana Kia ona nazaran bi adım geride gibi donanım olarakta Hyundai  daha önde gibi yada Kia sahipleri ilanlarına eksik yazıyor galiba RAV4 'e baktım ama yazdığım fiyat aralığını üstünde ve km baya bi  yukarıda dediğim kriterlere önerilerinizi bekliyorum Tucson  larda istediğim modelde araçlar istediğim km ve fiyatlarda kafama yatan araçlar 37.500 tl ortalama.İyi bi pazarlıkları 36.000  TL'ye aliriz üç beş kuruştan alım satım kasko falan kalsın istiyorum bu arada 10 yasin üstündeki araçlara kasko yapılmıyor bu doğrumu acaba cvblar için şimdiden sağolun

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Bu arada kusura bakma Uğur abi tablete daha alisamadim ben Uğur yazdim o tutmuş ugur yazmis alisana kadarda daha çok yanlış yazacağım galiba  :-6

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Abi tablet bi türlü Uğur yazmıyor kafayı yiyeceğim ya

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Abi tablet adını bi türlü yazmıyor uğur nereden çıktı anlamadım ama sen beni anladın abi :kızgınım:

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
  • Model Yılı: 2003
  • Yakıt Tipi: Benzin
Uğur abi özellikle ayarlamış abi onu [emoji1] bende senin gibi oldum makineye küfür edecektim felan... V ile başlayan ismi katiyyen bitişik yazamazsın [emoji1]
Araç tavsiyesine gelince abi. Benim tavsiyem (motor hacmi, vergi felan belirtmedigin için) Kia Sorento... Fakat sadece 2.5 Crdi motor seçeneği olduğu için o kasanın size uyar mı bilmem...
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Abi tablet adını bi türlü yazmıyor uğur nereden çıktı anlamadım ama sen beni anladın abi :kızgınım:

Çevrimdışı turan

• Tanışma Üyeliği
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Yardımın için Sağol kardeşim tablete ateş edecektim az kalsin :aptal: tavsiye ettiğin sorento konusunda aslında ilk baktığım araçlardandi fakat dediğin gibi 2.5 lik motor vergi ve yakıt konusunda gözümü korkuttugu için dediğim modellere yoneldim 2.5 motorun vergisi yıllık 900 tl 2.0 lik motorda ise bu rakam 600 tl civarı yakıt konusunda aslında bayagi fark var galiba internetten baktığım kadariyla tavsiyelerin için Sağol bu arada dediğim modellerin yakıt sarfiyatı biliyomusun

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Santafe'lere baktın mı Turan? Örneğin :

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
Dediğin modellerin yakıt sarfiyatı hakkında bilgim yoktu, şimdi bi bakayım dedim,
İkiside aynı motor (2.0crdi 140hp) 8,8 Lt şehir içi, 5,9 lt şehir dışı diyor teknik özellik
Dört çeker de 8,9 ve 6,2 olarak değişiyor bu oranlar...
Yardımın için Sağol kardeşim tablete ateş edecektim az kalsin :aptal: tavsiye ettiğin sorento konusunda aslında ilk baktığım araçlardandi fakat dediğin gibi 2.5 lik motor vergi ve yakıt konusunda gözümü korkuttugu için dediğim modellere yoneldim 2.5 motorun vergisi yıllık 900 tl 2.0 lik motorda ise bu rakam 600 tl civarı yakıt konusunda aslında bayagi fark var galiba internetten baktığım kadariyla tavsiyelerin için Sağol bu arada dediğim modellerin yakıt sarfiyatı biliyomusun

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
Abi şimdi mtv'lerini de sorgulattım,
2002-2003 model Sorento alırsan 12-15 yaş aralığından ve 2001-2500 hacim aralığından hesaplanınca 1068 lira vergisi oluyor.
Sportage ve Tucson'ı (2005-2006) 7-11 yaş aralığından aldığın için onun vergisi 1189 lira oluyor.
Yalnız 2002-2006 arasındaki sorentoların motoru yine 2.5dcr fakat 140 hp. 2006 sonrasında çiplediler herhalde o da 2.5crdi 170 hp...
140 hp yeter model sıkıntı olmaz dersen Sorento, ikisinden de üstün bir araç. Ama yakıt konusu sana ne düşündürür bilmem;
şehir içi 11.2 lt
Şehir dışı 6,9
Ortalama 8,5...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
+1

Abi şimdi mtv'lerini de sorgulattım,
2002-2003 model Sorento alırsan 12-15 yaş aralığından ve 2001-2500 hacim aralığından hesaplanınca 1068 lira vergisi oluyor.
Sportage ve Tucson'ı (2005-2006) 7-11 yaş aralığından aldığın için onun vergisi 1189 lira oluyor.
Yalnız 2002-2006 arasındaki sorentoların motoru yine 2.5dcr fakat 140 hp. 2006 sonrasında çiplediler herhalde o da 2.5crdi 170 hp...
140 hp yeter model sıkıntı olmaz dersen Sorento, ikisinden de üstün bir araç. Ama yakıt konusu sana ne düşündürür bilmem;
şehir içi 11.2 lt
Şehir dışı 6,9
Ortalama 8,5...

Çevrimdışı Sezer Baki

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +18/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sezer Baki Yurdakul
  • Marka: Mitsubishi
  • Model: Lancer
  • Model Yılı: 2011
abi bu santafeler çok güzel araba. bizim müşteride var. bir kaç kere parketmek için bindimde harbiden güzel araba.

Santafe'lere baktın mı Turan? Örneğin :

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33