Sıfır 75000 tl ya kadar bayan için araba tavsiyesi

Sonal · 21 · 5899

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sonal

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Sonal öz
  • Yakıt Tipi: Motorin
Merhabalar
Dizel otomatik sıfır çok fazla beni arıza ile uğraştırmayacak güvenlik açısından özellikleri geniş( kamera sensör yokuş gibi) ve sonradan rahat satabileceğim bir araba önerebilir misiniz ? İlk arabam olacaktır o yüzden fazla bilgiye sahip değilim . Bu yüzden önerileriniz benim için çok önemli. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhabalar
Dizel otomatik sıfır çok fazla beni arıza ile uğraştırmayacak güvenlik açısından özellikleri geniş( kamera sensör yokuş gibi) ve sonradan rahat satabileceğim bir araba önerebilir misiniz ? İlk arabam olacaktır o yüzden fazla bilgiye sahip değilim . Bu yüzden önerileriniz benim için çok önemli. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Alacağınız araç sedan'mı olacak hatchback'mi? Birde vites tercihiniz nedir? Otomatik mi? Manuel vites mi? Onlarıda belirtir misiniz?

Çevrimdışı Sonal

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Hatchback tercihimdir ilk arabam olduğu için büyük araba bakmamaya çalışıyorum . Otomatik vites bakıyorum.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Renault Clio icon 1500cc motor hacmine sahip EDC şanzıman sıfır km bir araç alabilirsiniz. Ortalama fiyat aralığı 56.000 ile 62.000 TL arasında. 2. El almaktansa sıfır km böyle bir araç alıp en azından garantili arabaya binmiş olursunuz. Düzgün kullanımla size periyodik kontroller haricinde yaklaşık 5 yıl servise gitme zorunluluğundan kurtarır. Alternatifler arasında değerlendirmenizi tavsiye ederim. Bir Renault yetkili bayisine gidip test sürüşü yapmanızı da tavsiye ederim. Aracı almaya karar vermenize büyük faydası olur. Yakıt tüketimi ve yedek parça konusunda Renault birçok markaya fark atar. Tabi Fransız mallarına alerjiniz yoksa.

İlle dizel olması gerekmiyorsa, Hyundai i20 1400cc motor hacmine sahip, mpi elite otomatik benzinli sıfır km araçlarda 50.000TL ila 53.000TL arasında. Bu araçta hatchback.

Yada dilerseniz yine sıfır km'lik Hyundai i30 1600cc motor hacmine sahip dizel, CRDi STYLE DCT Otomatik bir aracıda 72.000 TL ile 74.000 TL arasında alabilmeniz mümkündür.

Sıfır km'li araçlar arasında hatchback olarak tercih edilebilecek ve 2. elde satarkende fazla zarar ettirmeyecek araçlar olarak bunlara bakabilirsiniz. Ama yok siz sıfır istemiyorum, Volkswagen, Audi, Seat veya Bmw grubundan bir araç tercih etmek istiyorum derseniz, bütçeye uygun 2. el araç bulmanızda mümkündür. Tercih sizin.

Çevrimdışı Sonal

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
İkinci ellerde temiz bulamadık ve güvenemedik o yüzden sıfır bakıyorum. Dizel bakıyorum yakıt açısından ama Önerdiğiniz araçlara da bakacağım. Peki   Skoda fabia hakkında ne dersiniz ? O nasıl bir araba ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İkinci ellerde temiz bulamadık ve güvenemedik o yüzden sıfır bakıyorum. Dizel bakıyorum yakıt açısından ama Önerdiğiniz araçlara da bakacağım. Peki   Skoda fabia hakkında ne dersiniz ? O nasıl bir araba ?

Skoda Fabia'lar güzel arabadır. Fakat 2. elde satışında Renault ve Hyundai gibi olmaz. Örnek veriyorum ihtiyaç hasıl oldu ve elden çıkarmak icap etti. Hyundai veya Renault'u makul fiyatla satılığa çıkardığınızda abartmıyorum Fabia'dan 5 kat daha hızlı satarsınız. Fakat Fabia'da kullanılan malzeme işçilik özellikle Renault'tan iyidir. Şu anda Fabia'ları 65.000 TL ye kadar sıfır km almak mümkün.

Çevrimdışı Emre Sever

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +25/-0
  • Ad Soyad: Emre SEVER
  • Marka: Opel
  • Model: Corsa 1.7 DTİ
  • Model Yılı: 2003
Eğer bir otomobilde aradıklarınız güvenlik, sorunsuzluk, ekonomi ve 2.el olarak satarken sıkıntı yaşamamak ise bunları ve daha fazlasını barındıran Toyota'yı öneriyorum size :)

Toyota Yaris'in fiyat aralığı 41,000 ile 66,000 Tl arasında değişiyor.
Toyota Auris'in fiyat aralığı  58,000 ile 82,000 Tl arasında değişiyor.
Yeni Auris'in fiyat aralığı ise 51,000 İle 86,000 Tl arasında değişiyor.
Facebook : severemre42
İnstagram: emre.svr

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
  • Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın..
    • Facebook
  • Ad Soyad: Ömer Üzümcü
  • Marka: Skoda
  • Model: Octavia
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Škoda Rapid SpaceBack'e bir bakım derim :)

 iPhone 5'ten Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
"Arabada Alman'dan, hatunda Rus'tan şaşmayacaksın.."
By Ömer :)

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
    • Facebook
Fiyat listesi bu şekilde

Çevrimdışı Sonal

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Skoda yı yukarıda sonradan satamayacağım söylendi, satımı kolay bir araba benim için daha uygun . Auris de benim seçeneklerim arasındaydı ancak yarı otomatikmiş o yüzden terddütteyim. Yaris de dizel değilmiş . Poloda da kamera sensör sistemi takılmıyormuş bu yüzden kararsızım. 

Çevrimdışı ÖmerÜ.

• FO-Muhteşem Üye
  • *
    • Puan +83/-0
    • Facebook
Aslında bu aralar Škoda yükselen markalardan ama 2. El satışları da yükseldi mi tam bilmiyorum. Ama şöyle aldığınız arabayı satacağınız zaman düşük bir fiyata satmazsınız uygun fiyata satarsınız :)

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
Parça fiyatı sıkıntınız yoksa 2.el Mercedes A serisine, BMW 1 serisine, Audi A3'lere göz atın derim... 2.el piyasasında "dizel otomatik" kombinasyonu çok iyi incelenerek alınmalı... 0 almak istiyorsanız, bize "küçük hatchback (örneğin; polo) veya normal hatchback (örneğin; golf) istiyorum.." gibi istediğiniz aracın boyutlarını ve size sunmasını istediğiniz şeyleri (örneğin; bagaj kapasitesi,arka koltuklar, arka taraf genişliği, sorunsuzluk, parça fiyatları hakkında düşünceniz vs. gibi) bize az çok belirtmelisiniz...
Aksi takdirde her kafadan bir ses çıkacaktır. Kafanız karışacaktır...
Skoda yı yukarıda sonradan satamayacağım söylendi, satımı kolay bir araba benim için daha uygun . Auris de benim seçeneklerim arasındaydı ancak yarı otomatikmiş o yüzden terddütteyim. Yaris de dizel değilmiş . Poloda da kamera sensör sistemi takılmıyormuş bu yüzden kararsızım.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
+1

kriterler öncelik sıfır hb üzerine 2. el piyasası iyi olan markalardan yana düşünülmeli. Yukarıda belirttiğimiz gibi. Şayet 2. el düşünülecekse, güvenilir markaların 2. ellerine bakılmalı bu konuda da Nedim kardeşime katılıyorum.

Parça fiyatı sıkıntınız yoksa 2.el Mercedes A serisine, BMW 1 serisine, Audi A3'lere göz atın derim... 2.el piyasasında "dizel otomatik" kombinasyonu çok iyi incelenerek alınmalı... 0 almak istiyorsanız, bize "küçük hatchback (örneğin; polo) veya normal hatchback (örneğin; golf) istiyorum.." gibi istediğiniz aracın boyutlarını ve size sunmasını istediğiniz şeyleri (örneğin; bagaj kapasitesi,arka koltuklar, arka taraf genişliği, sorunsuzluk, parça fiyatları hakkında düşünceniz vs. gibi) bize az çok belirtmelisiniz...

Çevrimdışı User19

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa N. Can
  • Marka: Hyundai
  • Model: Accent Milenyum
Yok caanım, üstad Uğur abimizden ne öğrendiysek onu konuşuyoruz [emoji4]
+1

kriterler öncelik sıfır hb üzerine 2. el piyasası iyi olan markalardan yana düşünülmeli. Yukarıda belirttiğimiz gibi. Şayet 2. el düşünülecekse, güvenilir markaların 2. ellerine bakılmalı bu konuda da Nedim kardeşime katılıyorum.

Mustafa döktürüyor bu aralar otomobil mühendisi oldu helal :D

K00U cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sonal

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
İkinci el dediğiniz gibi otomatik dizel temiz bir araç bulamadık o yüzden sıfıra karar verdik. Çok fazla bilgiye de sahip değilim ama Polo veya golfü düşündüm ancak kamera sensör takılmıyormuş bu yüzden tercih edemiyorum. Çok fazla uzun olmayan çünkü ilk arabam kullanımda bana zorluk çıkartsın istemiyorum . Bagajın büyüklüğü önemli değil. Sadece sonradan rahatlıkla satabileceğim ve güvenlik açısından geniş özelliklere sahip rahatça kullanabileceğim bir araç bakıyorum.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33