2. El otomobil tavsiye eder misiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serefalgok

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Şeref Algök
  • Marka: Ford
  • Model: Focus
  • Model Yılı: 2001
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Selamın Aleyküm hayırlı akşamlar. Sizlerden bi konuda yardım istiyorum forum üyeleri. Ben araba almayı düşünüyorum piyasası olan hem kullanımı rahat hem kolay satabileceğim 20.000 - 25.000 arası bi araç düşünüyorum. Megane 2 almak istiyordum biraz daha pahalı onların fiyatları 2006-2007 focuslara bakıyorum şimdi nasıl bir araçtır önerileriniz nelerdir. Ayrıca ben bi miktar peşinat verip 10.000 tl yi kredi kartı ile taksit yaptırmak istiyorum pek çevrem yok tanıdığınız güvenilebilecek galeri varmıdır. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. :)

Çevrimdışı Uğur Geçkin

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +57/-33
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: uğur geçkin
  • Marka: RENAULT
  • Model: MEGANE 4
  • Model Yılı: 2017
  • Yakıt Tipi: Motorin
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Selamın Aleyküm hayırlı akşamlar. Sizlerden bi konuda yardım istiyorum forum üyeleri. Ben araba almayı düşünüyorum piyasası olan hem kullanımı rahat hem kolay satabileceğim 20.000 - 25.000 arası bi araç düşünüyorum. Megane 2 almak istiyordum biraz daha pahalı onların fiyatları 2006-2007 focuslara bakıyorum şimdi nasıl bir araçtır önerileriniz nelerdir. Ayrıca ben bi miktar peşinat verip 10.000 tl yi kredi kartı ile taksit yaptırmak istiyorum pek çevrem yok tanıdığınız güvenilebilecek galeri varmıdır. şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. :)
bak kardeşim aynı zamanda toprağımsın bensana focus öneririm o paraya göre ama sakın galerilere bakma sahibinden almaya çalış derim öncelikle
Bulutlar ağlamasaydı yeşillikler gülmezdi

Çevrimdışı serefalgok

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Abim sana şöyle anlatayım borca girmek istiyoruz biraz para birikmesi açısından ama kredi çekmek istemiyoruz malum faiz haram. bizde peşinatla birlikte kredi kartı taksiti olsun dedik sahibinden almayı bende istiyorum galerilere güven olmuyo pazar günü anlaştık bi arabayla sonradan araştırdık araba kazalı istanbul arabası çıktı vazgeçtik. Başka şekilde bi çözüm de düşünemiyorum açıkcası. o yüzden sormak istedim sizlere

Çevrimdışı serefalgok

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
bende güvenlik açısından araştırdığımda focus ön planda oluyor zaten

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Sefer kardeşim, bak benden sana abi kardeş tavsiyesi, ben derim ki 15.000 TL paran varsa 15.000 TL 'lik bir otomobil al! Faiz işine girme! 15.000 TL'ye kadar çok yakışıklı ve kullanışlı otomobiller bulman mümkün. Yanlış anlama yakıştırmadığımdan değil, seni düşündüğüm için. Galerilere gitme derim.

15.000 TL üst limite kadar şöyle birkaç araç baktım; Hepsi beyaz ve hepsi lpg'li ve sahibinden satılık

1. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

2. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

3. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

4. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

5. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

6. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

7. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

8. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

9. [url_http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2001-renault-19-1.6-europa-alize-153158808/detay]2001 Renault Europa - 15.000 TL[/url]

10. Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Bu araçları örnek olarak verdim. Sende bir fikir oluşması için. Sen bu ve buna benzer araçlara bak bence. Krediden uzak dur ;) İlerde paranı biriktirince, satar model ve konfor yükseltirsin :)

Çevrimdışı ibrahim kozan

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +38/-3
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ibrahim kozan
  • Marka: citroen
  • Model: c5 2.0hdi sxpk
  • Model Yılı: 2005

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Linkini koysaydın Mustafa, bakarsın müşteri olur.

14000 liraya Marea var.  Hem de dizel onu verelim sana:)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

vardır bir bildiğimiz elbet :)

Neden kredi kullanmasın.abi?

Çevrimdışı ibrahim kozan

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +38/-3
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: ibrahim kozan
  • Marka: citroen
  • Model: c5 2.0hdi sxpk
Tavsiye edilen bu modelleri alıp kaç sene kullanacak ki abi? 94 model araba bmw olsa ne çıkar?

Bineceğim diyeceğin bir arabayı kredi ile alsan hem içine siner hem de düşük bir araba olmadığı için kolay satarsın.

Çevrimdışı Ahmet

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +62/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ahmet Algök
  • Marka: Scenic
  • Model: Dinamiqe
Arkadaşlarım kardeşimin burdaki amacı farklı
1- kredi katı ile alınca faiz daha az
2-Aracı kısa vadede ödeyip onu elden çıkarıp ev peşinatı yapmak %100 kredi çekemiyoruz malesef

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Valla İbrahim, o konu kişinin kendi insiyatifinde. Bana sorsalar otomobil için kredi çeker misin? diye, ben kredi kartı bile kullanmıyorken, araba için kredi çekmem (büyük konuşmak gibi olmasın)

94 modelde olur, 72 modelde olur, neden olmasın. ille araba lazımsa, burada zaruretten bahsediyorum. Lüks olarak değil yani. Eğer şart ise, cepte olan paraya 72 model ediyorsa, 72 modele bineriz. Zülüfler dökülmez. Zaman gelir, elindekini satar üstüne para koyup alır. Öteki türlü faiz tehlikesi var ki, Allah muhafaza eylesin.

Tavsiye edilen bu modelleri alıp kaç sene kullanacak ki abi? 94 model araba bmw olsa ne çıkar?

Bineceğim diyeceğin bir arabayı kredi ile alsan hem içine siner hem de düşük bir araba olmadığı için kolay satarsın.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33