Accent Era (Angel Eye)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=69ah5fj1nkbj476pk9e38ptmcu"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=69ah5fj1nkbj476pk9e38ptmcu"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı emreozcan01

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Emre ÖZCAN
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2008
  • Yakıt Tipi: Motorin
2008 model hyundai accent era 1.5 dizel aracımı ufaktan modifiye etmeye başladım. angel eye , arka stopları ise led ve karartmak istiyorum. ama bu konuda ne malzeme bulabiliyorum tam olarak ne de bilgi toplayabiliyorum. Bilgi ve tecrübeleri ile beni aydınlatacak ve bana nerelerden teymin edebilirim adına yardımcı birisi olursa sevinirim.
Ne ekersen onu biçersin...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Angel eye far modifiyesi için Tuning marketleri gezmeniz gerekebilir, daha çok bmw ve honda grubuna hitaben, far takımıyla birlikte satan yerler var. fakat hyundai'ler için o kadar yaygın değil yada bana denk gelmemişte olabilir. Ama yinede sizinle fikrimi paylaşmak isterim. Konu ile ilgilenen profesyonel arkadaşlarımızda size yardımcı olacaklardır eminim. Sahibinden.com da tüm araçlar için uygulanabilen tarzda angel eye'ler var. onlardan biri Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Yalnız bunu uygularken, araç üzerindeki farı modifiye etmen gerekecek. Elin yatkınsa bu harika bir tecrübe olur hem senin için hemde diğer forum ailesi için. Angel eye montajını yaparken, far camını çıkardıktan sonra tekrar yerine yapıştırmak en büyük marifet. Çünkü bunu uygularken cam ve gövde arasında boşluk kalırsa içine su girdiğinde görüntü felaket olur. Biraz özenli çalışman gerekecek.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Led stop için yine kendin uygulama yapamazsan istanbulda bir firma var, telefonu SAYGILI OTO VE YAT DİZAYN TİC.LTD.ŞTİ. 0216 5743690-91 Bu firmada Hyundai için led aydınlatma sistemleri bulunuyor. Telefon açıp fiyat sorabilirsin. Yada kendi el emeğinle bir şeyler çıkarabilirsin. Diğer arkadaşlarında yorumlarını aldıktan sonra, uygulamaları forum ailesiylede paylaş lütfen.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Şekilde farklı model bir aracın far karartma uygulaması var. Fikir açısından yardımcı olur düşüncesiyle alıntı yaptım.

Çevrimdışı emreozcan01

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Emre ÖZCAN
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2008
Çok tesekkür ederim bilgileriniz için. angel eye halka buluyorum ama oturtma konusunda nasıl bir tecrübe olur hic bir fikrim yok:) ya deneyim edinecegim kendim yaparak ya da komple farla degiştirecegim komple far degiştirme konusunda işte ulasamadim tam bilgiye arastirmamda. dandik görüntü olmasini istemiyorum yoksa kendim yapmaya yeltenecegim acikcasi. neyse biraz daha düsüneyim vermis oldugun bilgiler ışıgında...
Ne ekersen onu biçersin...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Hazır set halinde ben görmedim yalan yok. Ama uygulama yapanları bazen trafikte görüyorum. Oldukça güzel görünüyor. Arkadaşımda Citroen C3 var, o uygulamayı kendisi yaptı. Far camına iç taraftan sıcak şeffaf silikonla yapıştırdı. Oldukça güzel görünüyor.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Çok tesekkür ederim bilgileriniz için. angel eye halka buluyorum ama oturtma konusunda nasıl bir tecrübe olur hic bir fikrim yok:) ya deneyim edinecegim kendim yaparak ya da komple farla degiştirecegim komple far degiştirme konusunda işte ulasamadim tam bilgiye arastirmamda. dandik görüntü olmasini istemiyorum yoksa kendim yapmaya yeltenecegim acikcasi. neyse biraz daha düsüneyim vermis oldugun bilgiler ışıgında...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
şu tüvtürk istasyonları yüzünden arabaya koku asmaya korkar hale geldim...  >:( >:( >:(  herşey yasak ...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Haklısın, bir ara modifiyeli otomobiller için farklı muayene istasyonları kurulacak denmişti. öyle birşeyin aslı var mı?

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
şu tüvtürk istasyonları yüzünden arabaya koku asmaya korkar hale geldim...  >:( >:( >:(  herşey yasak ...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33