Arkadaşlar yarın Brezilyada düzenlenen Dünya kupası maçları başlıyor..fikstür şu şekilde izlemek isteyenler çekirdek ve kolasını hazırlasın
12 Haziran 2014
23:00
A Grubu
Brezilya v Hırvatistan
Arena de Sao Paulo
13 Haziran 2014
19:00
A Grubu
Meksika v Kamerun
Estadio das Dunas
22:00
B Grubu
İspanya v Hollanda
Arena Fonte Nova
14 Haziran 2014
01:00
B Grubu
Şili v Avustralya
Arena da Baixada
19:00
C Grubu
Kolombiya v Yunanistan
Estadio Mineirao
22:00
D Grubu
Uruguay v Kosta Rika
Estadio Castelao
15 Haziran 2014
01:00
D Grubu
İngiltere v İtalya
Arena Amazonia
04:00
C Grubu
Fildişi Sahili v Japonya
Arena Pernambuco
19:00
E Grubu
İsviçre v Ekvador
Estadio Nacional de Brasilia
22:00
E Grubu
Fransa v Honduras
Estadio Beira-Rio
16 Haziran 2014
01:00
F Grubu
Arjantin v Bosna Hersek
Maracana
19:00
G Grubu
Almanya
v
Portekiz
Arena Fonte Nova
22:00
F Grubu
İran
v
Nijerya
Arena Pantanal
17 Haziran 2014
01:00
G Grubu
Gana
v
ABD
Estadio das Dunas
19:00
H Grubu
Belçika
v
Cezayir
Estadio Mineirao
22:00
A Grubu
Brezilya
v
Meksika
Estadio Castelao
18 Haziran 2014
01:00
H Grubu
Rusya
v
Güney Kore
Arena Pantanal
19:00
B Grubu
Avustralya
v
Hollanda
Estadio Beira-Rio
22:00
B Grubu
İspanya
v
Şili
Maracana
19 Haziran 2014
01:00
A Grubu
Kamerun
v
Hırvatistan
Arena Amazonia
19:00
C Grubu
Kolombiya
v
Fildişi Sahili
Estadio Nacional de Brasilia
22:00
D Grubu
Uruguay
v
İngiltere
Arena de Sao Paulo
20 Haziran 2014
01:00
C Grubu
Japonya
v
Yunanistan
Estadio das Dunas
19:00
D Grubu
İtalya
v
Kosta Rika
Arena Pernambuco
22:00
E Grubu
İsviçre
v
Fransa
Arena Fonte Nova
21 Haziran 2014
01:00
E Grubu
Honduras
v
Ekvador
Arena da Baixada
19:00
F Grubu
Arjantin
v
İran
Estadio Mineirao
22:00
G Grubu
Almanya
v
Gana
Estadio Castelao
22 Haziran 2014
01:00
F Grubu
Nijerya
v
Bosna Hersek
Arena Pantanal
19:00
H Grubu
Belçika
v
Rusya
Maracana
22:00
H Grubu
Güney Kore
v
Cezayir
Estadio Beira-Rio
23 Haziran 2014
01:00
G Grubu
ABD
v
Portekiz
Arena Amazonia
19:00
B Grubu
Avustralya
v
İspanya
Arena da Baixada
19:00
B Grubu
Hollanda
v
Şili
Arena de Sao Paulo
23:00
A Grubu
Hırvatistan
v
Meksika
Arena Pernambuco
23:00
A Grubu
Kamerun
v
Brezilya
Estadio Nacional de Brasilia
24 Haziran 2014
19:00
D Grubu
İtalya
v
Uruguay
Estadio das Dunas
19:00
D Grubu
Kosta Rika
v
İngiltere
Estadio Mineirao
23:00
C Grubu
Japonya
v
Kolombiya
Arena da Baixada
23:00
C Grubu
Yunanistan
v
Fildişi Sahili
Estadio Castelao
25 Haziran 2014
19:00
F Grubu
Nijerya
v
Arjantin
Estadio Beira-Rio
19:00
F Grubu
Bosna Hersek
v
İran
Arena Fonte Nova
23:00
E Grubu
Honduras
v
İsviçre
Arena Amazonia
23:00
E Grubu
Ekvador
v
Fransa
Maracana
26 Haziran 2014
19:00
G Grubu
ABD
v
Almanya
Arena Pernambuco
19:00
G Grubu
Portekiz
v
Gana
Estadio Nacional de Brasilia
23:00
H Grubu
Güney Kore
v
Belçika
Arena de Sao Paulo
23:00
H Grubu
Cezayir
v
Rusya
Arena da Baixada