Herkese merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arpadan

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: tugrul
  • Marka: fiat
  • Model: punto
  • Model Yılı: 2007
  • Yakıt Tipi: Benzin
Bu foruma 19 mayısta üye oldum ve o tarihten beri birçok konu ve yorumu inceleyerek birçok önemli bilgi sahibi oldum.
Bu sürede forum kültürünü de az buçuk benimsediğimi düşünüyorum.
Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse ben İstanbulda yaşıyorum ve özel bir firmada muhasebeciyim.
Okul askerlik derken bir ay önce araç sahibi oldum.
İlk aracım olduğu için acemilik süresini illaki hem sürüş hem de teknik bilgi konusunda yaşadım.
Şu an ilk heyecanımı attığımı düşünüyorum ama yine de tedbiri elden bırakmamaya gayret ediyorum. Nihayetinde en usta şoför acemi şofördür demişler.
Bundan sonra bilgim olan konularda yaptığım yorumlarla, bilmediğim konularda ise değerli bilgi ve tavsiyelerinizle bu güzel ortamda daha güzel vakit geçireceğimi düşünüyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hoşgeldiniz..

Sahibinden daha akıllı Zenfone5 ile gönderdi.

Otomobil Terimleri Sözlüğü
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Tuğrul, ailemize hoşgeldin. Araban hayırlı olsun, Allah kaza bela ve keder vermesin. Yaklaşımın çok güzel, keşke herkes bu şekilde yaklaşsa ne güzel olur. Tekrar hoşgeldin. Keyifli forumlar dilerim.
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Bu foruma 19 mayısta üye oldum ve o tarihten beri birçok konu ve yorumu inceleyerek birçok önemli bilgi sahibi oldum.
Bu sürede forum kültürünü de az buçuk benimsediğimi düşünüyorum.
Kendimi kısaca tanıtmam gerekirse ben İstanbulda yaşıyorum ve özel bir firmada muhasebeciyim.
Okul askerlik derken bir ay önce araç sahibi oldum.
İlk aracım olduğu için acemilik süresini illaki hem sürüş hem de teknik bilgi konusunda yaşadım.
Şu an ilk heyecanımı attığımı düşünüyorum ama yine de tedbiri elden bırakmamaya gayret ediyorum. Nihayetinde en usta şoför acemi şofördür demişler.
Bundan sonra bilgim olan konularda yaptığım yorumlarla, bilmediğim konularda ise değerli bilgi ve tavsiyelerinizle bu güzel ortamda daha güzel vakit geçireceğimi düşünüyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33