Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı interlaced

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
    • LedMuzik
  • Ad Soyad: Erdem Sarı
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto Evo
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Değerli Forum Üyeleri ve Yöneticileri,

Öncelikle hepinize merhaba. Daha önce ziyaretçi olarak izlediğim foruma bugün itibari ile üye olmaya, aranızda daha aktif biçimde yer almaya karar verdim.

Fiat Punto Evo kullanıcısıyım. Elektronik-dijital aksesuarlarla yapılan görsel modifikasyonlardan hoşlanırım. Sese, müziğe duyarlı otomobil aydınlatması ürünleri satan LEDMUZIK markasının ve web sitesinin sahibi aynı zamanda lojistik uzmanıyım. Elektronik otomobil aksesuarları konusunda fikirlerinizden ve deneyimlerinizden yararlanmak , görüşlerimi sizlerle burada paylaşmak isterim.

Saygılarımla

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
Aramıza hoşgeldiniz... Bilgileriniz forumumuz için çok değerli... Çünkü birçok üyemiz bilgi alanınızda projelere imza atıyor bende bunların en başındayım... Bunu yanı sıra bizlerde size faydalı olabilirsek ne mutlu bize...
İyi forumlar...

Çevrimdışı mcinar

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +52/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mustafa ÇİNAR
  • Marka: Citroen
  • Model: C-Elysee
  • Model Yılı: 2014
Aramıza hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim..

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Erdem bey, forumotomobil'e hoş geldiniz.  Aracınızla kazasız belasız günler dilerim.
Bol paylaşımlı, keyifli forumlar

Çevrimdışı Ali Eren

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +45/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Ali Eren
  • Marka: Hyundai
  • Model: Starex
  • Model Yılı: 2007
Aramıza hoş geldiniz
keyfli aktif forumlar dilerim :)

Çevrimdışı Arda Çeliktenli

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
  • Ad Soyad: Arda Çeliktenli
  • Marka: Opel
  • Model: Corsa Swing
  • Model Yılı: 2000
  • Yakıt Tipi: Benzin
İyi geceler, foruma hoşgeldiniz. İnanın doğru yerdesiniz. :)

Saygılarımla.
OPEL ''Wir Leben Autos''

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Eyvallah Arda  :-2

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
İyi geceler, foruma hoşgeldiniz. İnanın doğru yerdesiniz. :)

Saygılarımla.

Çevrimdışı alis_09

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +134/-2
  • Ad Soyad: Alican Gürcan
  • Marka: Admire 1.3 MPI
  • Model: Accent
  • Model Yılı: 2005
Aramiza hosgeldnz erdem bey. elektronik olarak yapicignz her bilgiye aç kurtlar gibi açiz saygilarmla :)
>>>>> Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! <<<<<

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
Uğur abi çok forum gezdim. Sayısını hatırlamıyorum. İnanır mısın buradaki seviyeli mesajlaşmalar, nezaket ve ahlak birçok yerde yok. Yardımsever insanlar çok. Hepinizin ne kadar yardımsever olduğunu biliyorum bilgi konusunda. Örneğin Yasin K. çok iyi biri bence, uygulamalar yapıyor, paylaşıyor. Turaç Engin çok iyi bence elektronik aksam konusunda. Adem Uğur mesela onun en son ses sistemi montajını okudum ve bence mükemmel. Alis_09, tahmin ediyorum fazla fırsat bulamıyor. Fırsat bulunca da affetmiyor. Adnan abi mesela, dini konularda destekçimiz oluyor. Adem Akar mesela, hiç görmediğim duymadığım markaları tanıttı bana. İşte bu çok yönlü ve gerçekten kontrollü bir forum. Zaten bu yüzden doğru yer burası diyorum. Opel ile ilgili bir forumda yazacak olduğumda, yazdığım iletinin onaylanması için mod. ların keyfini bekliyordum. Artık bıktırmıştı. Oraya gitmiyorum bile. Bence forum özgür olmalı. Aynen WWW.FORUMOTOMOBIL.COM da olduğu gibi. İnşallah hep böyle devam eder Uğur abi.

Saygılarımla
Arda Çeliktenli
OPEL ''Wir Leben Autos''

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
 :aglak: Arda gece gece... duygulandım kardeşim be... Ne güzel yazmışsın. Teşekkürler. İnşallah sizin gibi güzel yürekli insanlarla çok çok daha iyi olacak. Teşekkür ederim kardeşim.

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
Biz hep bu fikri destekledik... Özgürlük... Biz sadece son kontrol yapıyoruz... Olması gerekenin bu olduğunun düşünüyoruz... İnsanların düşüncelerine müdahale etmek yerine, yazdıklarına müdahale ediyoruz (forum ortamına uygun değilse)...
Bu güzel Yazınız için çok çok teşekkürler... :)

Çevrimdışı interlaced

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +3/-0
  • Forum Otomobil
    • LedMuzik
  • Ad Soyad: Erdem Sarı
  • Marka: Fiat
  • Model: Punto Evo
İnsanlar çeşit çeşit. Muhabbetine doyum olmayanı var, muhabbete hiç girmeden çekip gitmek isteyecekleriniz var. Kibarı var kabası var. Dolu konuşanı var boş konuşanı var. Yani insanın olduğu yerde iyi de kötü de yan yana. Hal böyleyken ortaya iyi bir eser çıkarmak kolay değil. Burada da forum yöneticilerinin ve emekçilerinin değeri ön plana çıkıyor. Kuralların uygulanması, uygulatılması. Seviyenin oluşturulması ve korunması. Bilginin ortaya konulması, paylaşılması ve zenginleşmesi sizlerin emeğiniz ile gerçek olmuş.  Forumdaki ilk bir saatim haldır haldır yazmak , bir yandan da yazılanları okumakla geçti. Bu kadar aktif olması muazzam bir şey. Elinize sağlık.
Hoş geldiniz diyen tüm arkadaşları ortak yanıtım, hoş bulduk. Hem de çok hoş bulduk..

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +29/-0
  • Forum Otomobil
    • FORUMOTOMOBİL
Bakın size birşey anlatmak istiyorum, beypazarında bir arkadaşım var. kolay kolay sosyalleşemez ve forumlara adapte olamaz. bu sosyal yaşantısındada aynıdır. bir düğünde mesela önce tek başına yada benle takılır, düğün biterken kalkar oynar. öyle bir tip. arkadaşımın adını yazmayacağım kusura bakmayın, çünkü buraya üye olmasını söyledim ama tiksindirdiler çocuğu. bu arkadaşımda 1.8 elentra var 96 model.şanzımanından ses geliyordu.adını yazmayacağım o sitenin.girdik beraber üye olduk.soruyu sorduk,azarı yedik.kendinizi tanıtın yoksa soru sormayın.iyi dedik kendimizi tanıttık ve tekrar konuyu yazdık, bu seferde başkası bu konu var diye kilitledi.onada tamam dedik,konuyu bulduk,soruyu sorduk,bu seferde eski mesajları okuyun dediler.ben dayanamdım,ama elentradaki arıza için arkadaş sabretti sabretti sonra patladı çocuk.o gün bu gündür forumlarla arası yoktur.girer okur çıkar.kesinlikle yazmaz. işte böyle forumlar yüzünden insanlarda küsebiliyor.

Mesela ben, şu anda uyumak istiyorum ama bilgisayarın başından kalkamıyorum forumotomobil yüzünden :)
OPEL ''Wir Leben Autos''

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
İnsanlar çeşit çeşit. Muhabbetine doyum olmayanı var, muhabbete hiç girmeden çekip gitmek isteyecekleriniz var. Kibarı var kabası var. Dolu konuşanı var boş konuşanı var. Yani insanın olduğu yerde iyi de kötü de yan yana. Hal böyleyken ortaya iyi bir eser çıkarmak kolay değil. Burada da forum yöneticilerinin ve emekçilerinin değeri ön plana çıkıyor. Kuralların uygulanması, uygulatılması. Seviyenin oluşturulması ve korunması. Bilginin ortaya konulması, paylaşılması ve zenginleşmesi sizlerin emeğiniz ile gerçek olmuş.  Forumdaki ilk bir saatim haldır haldır yazmak , bir yandan da yazılanları okumakla geçti. Bu kadar aktif olması muazzam bir şey. Elinize sağlık.
Hoş geldiniz diyen tüm arkadaşları ortak yanıtım, hoş bulduk. Hem de çok hoş bulduk..

Yepyeni bir üyemizden böyle bir övgü almak ne güzel...

Bakın size birşey anlatmak istiyorum, beypazarında bir arkadaşım var. kolay kolay sosyalleşemez ve forumlara adapte olamaz. bu sosyal yaşantısındada aynıdır. bir düğünde mesela önce tek başına yada benle takılır, düğün biterken kalkar oynar. öyle bir tip. arkadaşımın adını yazmayacağım kusura bakmayın, çünkü buraya üye olmasını söyledim ama tiksindirdiler çocuğu. bu arkadaşımda 1.8 elentra var 96 model.şanzımanından ses geliyordu.adını yazmayacağım o sitenin.girdik beraber üye olduk.soruyu sorduk,azarı yedik.kendinizi tanıtın yoksa soru sormayın.iyi dedik kendimizi tanıttık ve tekrar konuyu yazdık, bu seferde başkası bu konu var diye kilitledi.onada tamam dedik,konuyu bulduk,soruyu sorduk,bu seferde eski mesajları okuyun dediler.ben dayanamdım,ama elentradaki arıza için arkadaş sabretti sabretti sonra patladı çocuk.o gün bu gündür forumlarla arası yoktur.girer okur çıkar.kesinlikle yazmaz. işte böyle forumlar yüzünden insanlarda küsebiliyor.

Mesela ben, şu anda uyumak istiyorum ama bilgisayarın başından kalkamıyorum forumotomobil yüzünden :)

:) Bu senaryo bana çok tanıdık geldi... Sayısız kez duydum sanırım bu senaryoyu...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
İnanırmısınız, şu anda doğru şeyleri yapabilmiş olmanın onurunu hissettim. Yorumlarınız ve takdirleriniz için teşekkür ederim. Hem moderatörlerimiz, hem üyelerimiz ve yönetimiyle birlikte kimsenin üstünlük taslamadığı, fikirlere saygı duyulduğu, yardımlaşmanın önemini bilen kaliteli insanlar sayesinde kısa sürede bu duruma geldi bu forum. Bende bu vesile ile, forumotomobil'in oluşumuna katkıda bulunan tüm üyelerimize sevgi ve saygılarımı iletiyorum. iyi ki varsınız.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33