tüm otomobil dostlarına selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ares Llongfly

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ares Llongfly
  • Marka: VW
  • Yakıt Tipi: Benzin
merhabalar
artık yaşamımınız vazgeçilmez bir parçası haline geldğini düşündüğüm arabalar,bir şekilde bizleri biraraya böyle getiriyor.ben korhan.istanbulda yaşıyorum.volkswagen kullanıcısıyım.tabir yerindeyse internette sörf esnasında rastladım bu sayfaya.derli toplu,seviyeli çizgisi dikkatimi çekti.bende bir otomobil sever olarak katılmak istedim.uzun yılllardır sürdürdüğüm mücevher ve gümüş mesleğimden otomobile yönelik çalışmalarımıda sizlerle bu vesileyle paylaşayım dedim.keyifli ve kazasız sürüşler arkadaşlar.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
merhabalar
artık yaşamımınız vazgeçilmez bir parçası haline geldğini düşündüğüm arabalar,bir şekilde bizleri biraraya böyle getiriyor.ben korhan.istanbulda yaşıyorum.volkswagen kullanıcısıyım.tabir yerindeyse internette sörf esnasında rastladım bu sayfaya.derli toplu,seviyeli çizgisi dikkatimi çekti.bende bir otomobil sever olarak katılmak istedim.uzun yılllardır sürdürdüğüm mücevher ve gümüş mesleğimden otomobile yönelik çalışmalarımıda sizlerle bu vesileyle paylaşayım dedim.keyifli ve kazasız sürüşler arkadaşlar.

Korhan aileye hoşgeldin. Çalışmalarını gördüm. Gerçekten harikalar. İnşallah diğer arkadaşlarımda beğenirler. Ayrıca bende gümüş hastasıyım :)

Çevrimdışı northwest

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +36/-22
  • Marka: Opel
  • Yakıt Tipi: Motorin
hoşgeldiiz hangi semt?
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
Hoşgeldiniz Korhan bey... çalışmalarınız enfes... Sizin gibi yetenekli bir zanaatkarı aramızda görmekten onur duydum  :kucakla:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33