2004 Civic Cam Sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Celiker55

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Korhan Çeliker
  • Marka: Honda
  • Model: Civic
  • Model Yılı: 2004
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar.

Sormak istediğim birşey var , ön sağ kapının camını açarken bi yere gelince takılıyor cam yamulmaya başlıyor indirmeye devam edersem de anlamışsınızdır problemi bazen oluyodu ama düzeliyodu şimdi artık hiç düzelmiyo bu sorunun giderilmesi için yapılması gerek onarım işlemi neleri içerir bilgisi olan var mı ? Yani kapı döşemesi falan açılıp cam yuvasına mı oturtuluyor var mı bilen ?
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar.

Sormak istediğim birşey var , ön sağ kapının camını açarken bi yere gelince takılıyor cam yamulmaya başlıyor indirmeye devam edersem de anlamışsınızdır problemi bazen oluyodu ama düzeliyodu şimdi artık hiç düzelmiyo bu sorunun giderilmesi için yapılması gerek onarım işlemi neleri içerir bilgisi olan var mı ? Yani kapı döşemesi falan açılıp cam yuvasına mı oturtuluyor var mı bilen ?

camın içinde hareket ettiği çerçeve fitillerinden olur. kastırdığı için cam hareket etmiyordur. fitilleri kontrol edin. yerinden çıkmış yada esnemiş fitilleri bir tornavida yardımıyla düzeltin. sorrun çözülecektir.

Çevrimdışı Celiker55

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Camın %85i sorunsuz tık diye iniyor açılıyor üstad fakat tam %15 %20 lik kısım birden durup yamuluveriyor , fitil temizliğini ayda bir yaparım aslında ama neyse şu bütünleme sınavları bitsin de gidiyim sanayiye olmazsa :) çok teşekkür ettim ilgilendiğin için

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Camın %85i sorunsuz tık diye iniyor açılıyor üstad fakat tam %15 %20 lik kısım birden durup yamuluveriyor , fitil temizliğini ayda bir yaparım aslında ama neyse şu bütünleme sınavları bitsin de gidiyim sanayiye olmazsa :) çok teşekkür ettim ilgilendiğin için

rica ederim. birde kapı pandizotunu çıkarıp cam motoru halatlarına bakın o zaman. eğer onlarda sıkıntı varsa mecburen değiştirmeniz gerekecek. geçmiş olsun.

Çevrimdışı Celiker55

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Teşekkür ettim saolun olmazsa öyle yapalım madem . Allahtan kapı hoparlörlerini değiştirdim 1 takım pioneerla , sorun bundan önce de vardı . Bundan sonra olsaydı babam başlardı götürdün söktürdün de bak şimdi camda sıkıntı oldu diye :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Teşekkür ettim saolun olmazsa öyle yapalım madem . Allahtan kapı hoparlörlerini değiştirdim 1 takım pioneerla , sorun bundan önce de vardı . Bundan sonra olsaydı babam başlardı götürdün söktürdün de bak şimdi camda sıkıntı oldu diye :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Mümkünse kendiniz yapın. Böylece ekstra ücret ödememiş olursunuz.

Asus Zenfone5 ile Tapatalk kullanarak gönderildi.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33