Arka Aks'ta Sağ Sol Farkeder mi ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burhanulu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Burhan ULU
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Merhaba arkadaşlar. Anadol pickup aracım var. Arka akslarda yağ kaçırma sorunu vardı.söküp yaptım ve yerine takacam.fakat sağ sol farkeder mi diye merak ediyorum.aksların ucundaki delikler birinde ince, diğerinde daha kalın.bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Burhan kardeş, fren havası ne oldu? Ayrıca hala tanışma mesajı yazmamışsın. Bir zahmet seni tanışma bölümüne alalım.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar.anadol pickkup aracım var.arka akslarda yağ karçırma sorunu vardı.söküp yaptım ve yerine takcam.fakat sağ sol farkeder mi diye merak ediyorum.aksların ucundaki delikler birinde ince, diğerinde daha kalın.bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Çevrimdışı burhanulu

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Burhan ULU
Fren havalarını yaparken başka sorun çıktı.ordanda aks sorunu çıktı.bi işe başladık başka yerlere bulaştık.şimdi bu aks işini yapmam gerekiyo.sonra havları alcam.tanışma bölümüne de gelicem şu işleri bi halledim.mazur görün şimdilik  :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Fren havalarını yaparken başka sorun çıktı.ordanda aks sorunu çıktı.bi işe başladık başka yerlere bulaştık.şimdi bu aks işini yapmam gerekiyo.sonra havları alcam.tanışma bölümüne de gelicem şu işleri bi halledim.mazur görün şimdilik  :)

Kolay gelsin

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33