Benzin tasarruf cihazları tasarruf yapıyor mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı efedesign

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +49/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
  • Marka: Peugeot
  • Model: 301 Active 1.6 Hdi
  • Model Yılı: 2013
  • Yakıt Tipi: Motorin
Benzin tasarruf cihazı adı altında TV'de, internette 59 - 60 - 89 TL civara satılan cihazlar hakkında kullanan kullanmayan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Gerçekten bir tasarruf sağlama gibi bir durum sözkonusumu bu cihazları kullandığımızda araçlarımızda kullanan varmı içinizde?
Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
kullanan birini biliyorum var fakat ahım şahım kar etmeler söz konusu değil. o parçanın kendini amotri etmesi bile 1 yılı buluyormuş.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Benzin tasarruf cihazı adı altında TV'de, internette 59 - 60 - 89 TL civara satılan cihazlar hakkında kullanan kullanmayan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Gerçekten bir tasarruf sağlama gibi bir durum sözkonusumu bu cihazları kullandığımızda araçlarımızda kullanan varmı içinizde?

Çevrimdışı Ahmet

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +62/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Ahmet Algök
  • Marka: Scenic
  • Model: Dinamiqe
  • Model Yılı: 2005
Bence bunlar para tuzağı yakıtta tasarruf ediyorsa bu kadar ucuz bir cihazı neden araçlar üretirken orjinal olarak monte etmezler :düşünüyor: :düşünüyor:

aynen Adem Sana katılıyorum Ford marka otomobile bakmıştım geçen gün oto pazarında adam ballandıra ballandıra anlatıyor abi 1000 tl verdim çok iyi faydasını görürüsün vs vs hepsi para tuzağıı

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
hahahhaha sesli güldüm :D vay kalpazanlar vaaaaay hahahhahahhahaha  :siritan: :siritan: :siritan:

Bence bunlar para tuzağı yakıtta tasarruf ediyorsa bu kadar ucuz bir cihazı neden araçlar üretirken orjinal olarak monte etmezler :düşünüyor: :düşünüyor:

aynen Adem Sana katılıyorum Ford marka otomobile bakmıştım geçen gün oto pazarında adam ballandıra ballandıra anlatıyor abi 1000 tl verdim çok iyi faydasını görürüsün vs vs hepsi para tuzağıı

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
Bizim arabada Takılı Babam Aldı Taktırdı. Kaliteli Bişey Almıştı 50 60 liralık değil. Ş.içinde Fazlada Oynamıyo ama Uzun Yolda Kar Yapıyosunuz. Memnunuz arabanın orjinalliğini bozmadan montaj oldu. Ve En Önemlisi Tasaruf Yakıta Göre Değişiyo en yüksek benzin sonra dizel en son lpgde kar yapıyo.

Çevrimdışı efedesign

• FO-Usta Üye
  • *
    • Puan +49/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: Mehmet Niyazi ALADAĞ
  • Marka: Peugeot
  • Model: 301 Active 1.6 Hdi
Bizim arabada Takılı Babam Aldı Taktırdı. Kaliteli Bişey Almıştı 50 60 liralık değil. Ş.içinde Fazlada Oynamıyo ama Uzun Yolda Kar Yapıyosunuz. Memnunuz arabanın orjinalliğini bozmadan montaj oldu. Ve En Önemlisi Tasaruf Yakıta Göre Değişiyo en yüksek benzin sonra dizel en son lpgde kar yapıyo.

Tasarruf konusunu biraz açabilirmisiniz mesala km de ne kadar yada 100 km de ne kadar bir tasarruf sağlıyor.

Ayrıca aldığınız ürün markası vb bilgileri varmı :)
Dünyanın En Büyük Haber Alma Teşkilatının Adı DEDİKODU'dur...

Çevrimdışı izmir42

• FO-Süper üye
  • *
    • Puan +313/-5
  • Ad Soyad: Hüseyin KUZUCU
  • Marka: Opel
  • Model: Astra J 1.3 SPORT
Valla 100 km.de şu kadar şu kadardı şimdi bu kadar oldu diyemem ama %20-30 arası oynadı.

Çevrimdışı emreozcan01

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Emre ÖZCAN
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2008
arkadaslar bu bahsettiğinizi 2011  astra dizelde var programlı özel tasarruf yurtdışı menşeili. yalnız oyle 50-60 tl değil. 1000 tl veya dolar civarıydı yanlış hatırlamiyorsam. arac 25 bindeyken uygulatıldı. aradaki fark öncesi sonrası arasında sadece uzun yolda 4.9 yakıyorsa suanda 4.4 veya 4.5 yakması. fark bu. birde sanki cok hafif atak gibi hissettim ama belkide psikolojiktir. öyle süper bir fark göremedik. tekrar diyorum yapılan uygulama öyle dandik dundik değil tamamen profesyonel bir işlemdi. bu bahsettiğinizin kesinlikle mantıklı oldugunu düsünmüyorum ve %20- %30 tasarruf yapsa fiyatı ne öyle olur ne de araç firmaları bön bön bakar orjinalinde takarlardı satarken...
Ne ekersen onu biçersin...

Çevrimdışı emreozcan01

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +8/-0
  • Forum Hyundai
  • Ad Soyad: Emre ÖZCAN
  • Model: Accent Era
  • Model Yılı: 2008
yani %10 değişim gözlemlemisiz bizde...
Ne ekersen onu biçersin...

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Akaryakıt fiyatları arttıkça insanlar yönleniyor. Çare arıyor. Tasarruf etsin etmesin, ya tasarruf ederse diye alanlarda vardır muhakkak. Çünkü piyasada o kadar çok ürün varki. Hangisi gerçekten tasarruf yapar bilinmez. Deneme yanılma yoluyla öğreniliyor işte. Paylaşımlar için teşekkürler.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33