Opel astra

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tolga.seker.98

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Merhaba arkadaşlar;
   Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum.2008 Opel astra h 1.3 dizel arabam var.baski balatasini degistiricem.ucuz ve sağlam yapan biryer ariyorum.birde baska balata degisirken adini hatirlamiyorum suan bir bilya varmis.onun degismesi gereklimi? Tesekkurler

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Merhaba arkadaşlar;
   Istanbul anadolu yakasinda oturuyorum.2008 Opel astra h 1.3 dizel arabam var.baski balatasini degistiricem.ucuz ve sağlam yapan biryer ariyorum.birde baska balata degisirken adini hatirlamiyorum suan bir bilya varmis.onun degismesi gereklimi? Tesekkurler

İstanbul'lu arkadaşlar sana usta önerebilir. Baskı balatayı set halinde alırsın, değiştirecek usta sana gerekli olan malzemeleri söyler alır gidersin. Baskı balata bilyasınıda değiştirirsin. Zaten o bilya dağıldıysa ses yapar, tık tık tık diye. Bazen tıkır tıkır tıkır diye rahatsız eden bir ses gelir. Baskı balata setini alırken full alırsın. Ama ustaya göster, arabayla tecrübeye çıkın birlikte. Onlar ne yapılacağını söyler.

Bu arada tanışma bölümünde seni kısaca tanımak isteriz. Keyifli forumlar.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33