SEVİNDİREN HABER

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Abdulsamet_Altuncu

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +5/-0
  • Yakıt Tipi: Motorin
İşte sevindiren bir haber artık motorbisikler sürücüleri için de bir hava yastığı var tam olarak belli olmasa da sırt ve kaburgaları koruyan özel bir kıyafet kaza anında açılıp darbelere karşı vücudu koruyor bence müthiş  :tamam: Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=nr3tk607ffh49kuarpk6nshj16"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=nr3tk607ffh49kuarpk6nshj16"><b>Giriş Yap</b></a>

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
  • Yakıt Tipi: Benzin
kaburgalari korusa ne boynu kirildi bence adamin burda :/ motosiklet kazalari cok fena yaa. allah korusun. kazadan savrulma anindaki darbelerden saglam kurtulsa bile. o savrulmayla yolda gecen arkadan gelen bir aracin altina girme olasiligi cok yuksek.  ama yinede guzel uygulama tedbir her zaman iyidir.

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +5/-0
Tabi ki de öyle Abla ama her boynu kırılan olduğu yerde ölmüyor bizim bodoslama ilk yardım mantığımız adamı öldürüyor belki de eşşeği sağlam kazığa bağlamak deyim yerindeyse

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
Tabi ki de öyle Abla ama her boynu kırılan olduğu yerde ölmüyor bizim bodoslama ilk yardım mantığımız adamı öldürüyor belki de eşşeği sağlam kazığa bağlamak deyim yerindeyse
oyle tabi. esegi saglam kaziga baglamak lazim. gerisi allahin takdiri. yasicak omru varsa insanin tirin altindan saglam cikio. omur bitmisse ayagi tasa takilip oracikda can veriyo.

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
İyi bişi olmuş.. Sevdim.. Ancak ben bu konuya girerken akar yakıta indirim geldi diye düşünmüştüm.
insh akaryakitlar sudan ucuz olur bi gun berat cok sevinirsin :D aman simdi su benzinden cok pahallaniyomus. [emoji23] [emoji23]

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
o zaman suya zam gelir [emoji24] [emoji23]

Çevrimdışı uyelik1

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +0/-0
  • Forum Otomobil
[emoji48] [emoji48] [emoji48] byhahaha

• FO-Kıdemli Üye
  • *
    • Puan +5/-0
Beratım ne yaptın ya akaryakıt ucuzlar mı zaten şu an azından benzi 4.75. ten aşağıda umudunu kayvetme  :D belki düşer ilerde. :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33