Nissan X-Trail - 2014 Model

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
  • Ad Soyad: Önder Y.
  • Marka: Mercedes
  • Model: Klasik
  • Model Yılı: 1987
  • Yakıt Tipi: Benzin+LPG
Nissan X-Trail
2014 Model

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. <a href="https://www.forumotomobil.com/forum/register/?PHPSESSID=113a0181b0382c318d2bc1f8ec1af186"><b>Kayıt Ol</b></a>&nbsp;yada&nbsp;<a href="https://www.forumotomobil.com/forum/login/?PHPSESSID=113a0181b0382c318d2bc1f8ec1af186"><b>Giriş Yap</b></a>

2000cc Common Rail Turbo Disel

2000dd'de 320Nm tork üreten 150HP gücündeki common rail turbo dizel motorlu Nissan X-Trail, 6 ileri manuel modlu otomatik vitesin dizel motorla uyumlu çalışan teknolojisiyle performans ve yakıt ekonomisini aynı anda sunuyor. SUV gövdesine sahip Nissan X-Trail’i yüksek bir güçle ivmelendiren dizel motor, esnek ve dayanıklı yapısı ile şehir ve arazi kullanıma uygun olarak tasarlanmış.

4x4I - All Mode Sistemi

Dünyanın ilk öngörü sistemli ALL MODE 4x4-i sistemi her türlü yol koşulunda daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğu anlarda destek sağlıyor. Orta konsoldaki çekiş kontrol düğmesini 2WD’den AUTO konumuna alın ve siz aracınızı kullanırken Nissan X-Trail’in öngörü sistemli All Mode 4x4-i çekiş kontrol ünitesi yol koşullarını, aracın ağırlık dengesini, sizin sürüş tarzınızı anlık verilerle sürekli kontrol etsin. Bu teknolojik özellik herhangi bir tehlike yaratacak durumu önceden sezinlediği an gerekli gördüğü güvenlik sistemlerini devreye sokuyor. ESP aracınızın virajlarda dengesini sağlarken, TCS tekerleklerin patinaja kalmadan tüm gücü yere aktarmasını sağlıyor. LOCK konumu ise ağır arazi şartlarında yol almanızın anahtarı. Ayrıca ALL MODE 4x4-i sistemi aşılmaz, inilmez denen tepeleri gerisinde bırakıyor. DDS(tepe iniş kontrolü) sahip olduğu otomatik frenleme ve hız sistemi ile size frenleme yapmadan tepelerden 7 km/h sabit hızla inme olanağı sunuyor. USS (tepe çıkış kontrolü) ise en dik rampalarda dahi Nissan X-Trail’in geriye doğru kaymasını engelleyerek, zor koşullarda ilerlemenize olanak sağlıyor.

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Emrah kardeşim, bu x-tail tam senlik. Ne dersin? Fiyat ve test sürüşü için Nissan'a gidelim mi ne dersin? Benim kayınça şimdi Nissan'da çalışıyor :)

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
kardeşim çok iyi olur ben nissan note'yi test ederken sende bu canavarla uğraşırsın...

Çevrimdışı Y.E.P.

• Yeni Üye
  • *
    • Puan +373/-7
  • Bazıları hızı seçer, siz yaşamayı seçin...
  • Marka: Citroen C4 Grand Picasso
  • Model: 1.6 HDI Dynamic
  • Model Yılı: 2011
  • Yakıt Tipi: Motorin
valla süper kardeş..yayla gibi araba.. arkana yaslanacan, alacan eline bir zagor-tommiks vs... yakacan yolcu lambasını, gel keyfim gel, hanımda trafikle cebelleşsin..  :D

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Cumartesi için konuşayım kayınço ile bu akşam. Bize yer ayırtsın da teste gidelim.

Linkleri Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Görebilmektedir. Kayıt Ol yada Giriş Yap
kardeşim çok iyi olur ben nissan note'yi test ederken sende bu canavarla uğraşırsın...

Melih varya süpersin, bende bunu şehir içinde yazın cam tavandan gökyüzünü izleyerek gezinti yapmanın hayalini kurdum. Adem Uğur kardeşimi direksiyona oturtup, arka koltukta yayılıp bir elimde magnum izleye izleye keyfini çıkartırdım galiba.  :-*

yalnız 7 kısılık olan bı resım varya bayıldım at cocukları arkaya kendınde gec abıcım arka koltuga ver dıreksyonu hanıma offfff uzun yol keyfı dıye ben buna derım vur kafayı uyu :) :)

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil
Oooo sen ne diyorsun Melih... Adem seve seve bana şoförlük yapar! Bende Adem kardeşime seve seve şoförlük yaparım :) Aramızda böyle şeylerin lafı bile olmaz. Şehrin bir ucundan diğer ucuna Adem şoförlük yapar, dönüştede ben şoförlük yaparım. Hatta geçen Bolu'ya gittiğimizde, giderken Adem, dönerken ben kullandım :) Çok zevkli oluyor :)

hahaha adem kardeşime yazık değil mi yaw :D  :siritan: :siritan:

Çevrimdışı i.akın

• FO-Özverili Üye
  • *
    • Puan +4/-0
  • Forum Otomobil
  • Ad Soyad: İrem
  • Marka: Fiat
  • Model: Palio
  • Model Yılı: 2004

Çevrimdışı FO-Admin

• Admin
  • *
    • Puan +615/-17
  • ForumOtomobil
    • ForumOtomobil

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33